انواع پرینترهای کارت PVC

انواع پرینترهای کارت PVC

انواع پرینترهای کارت PVC با توجه به نیاز مشتریان و کیفیت کارت می‌توانند تکنیک‌های مختلف چاپ را اجرا کنند. کارت‌های PVC عمر بالا، استفاده آسان و چاپ راحتی دارند.

انواع مختلفی از پرینترهای کارت PVC وجود دارند که با توجه به نیاز مشتریان و کیفیت کارت می‌توانند تکنیک‌های مختلف چاپ را اجرا کنند. کارت‌های PVC با طول عمر بالای خود بهترین گزینه برای اهداف بلندمدت هستند و کاربران می‌توانند از طول عمر بالای آنها اطمینان داشته باشند.

با توجه به اینکه کارت‌های PVC، از جمله     کارت شناسایی   ، کارت تخفیف، کارت هدیه، کارت تردد، و موارد مشابه به هدف راحتی و کمک به مشتریان صادر می‌شوند؛ و از طرفی شرکت‌ها نیز از این گزینه به‌عنوان جزئی از برنامه تبلیغاتی و برنامه وفاداری شرکت خود استفاده می‌کنند، طول عمر بالا و سهولت استفاده و چاپ راحت می‌تواند در انتخاب کاربران تأثیر مهمی داشته باشد. در این بخش انواع پرینترهای کارت PVC با برخی از خصوصیات آنها توضیح داده خواهد شد.

* پرینتر کارت PVC (پلاستیک) برای همه موارد

پرینترهای کارت PVC در همه شکل‌ها و سایزها و مطابق با بودجه و کاربرد آنها تولید می‌شوند. از انواع تک رنگ اصلی گرفته، مانند پرینترهای ساده مانند Zebra P100iیا Magicard Alto گرفته، تا دستگاه‌های با حجم بالا و با لایه امنیتی لمینیت Evolis Securionیا Fargo HDP5000، AlphaCard همگی برای چاپ کارت PVC با کاربرد مختلف استفاده می‌شوند. این پرینترهای کارهای داخلی دفترها را کاهش می‌دهند، فروش در کسب‌وکارهای خرده‌فروشی را افزایش می‌دهند و خدمات امنیتی دانشجویان و دانش آموزان را افزایش می‌دهند.
پرینتر های کارت pvc

* پرینترهای کارت PVC برای فروشگاه‌های خرده‌فروشی

با توجه به محل کسب‌وکار شما، ممکن است شما فقط قادر به چاپ تعداد محدودی کارت در زمان مشخص باشید، بنابراین، ممکن است ترجیح شما این باشد که پرینتر کارت PVC فقط تعداد محدودی چاپ کند. اگر قصد ندارید که کارت‌های شناسایی عکس‌دار چاپ کنید، می‌توانید از یک پرینتر تک رنگ یا سیاه و سفید استفاده کنید، بااین‌حال یک پرینتر رنگی می‌تواند به شما آزادی عمل بیشتری دهد. می‌توانید از پرینتر کارت PVC خود برای موارد زیر استفاده کنید:
پرینتر فارگو 5000

 کارت هدیه

کارت‌های هدیه کاغذی به‌راحتی درون کیف پول از بین می‌روند، هنگام برخورد با مایعات یا استفاده نابجا نیز پاره می‌شوند. بااین‌حال کارت‌های PVCمدت‌زمان بیشتری در کیف پول مشتری باقی می‌مانند و مشتریان نیز می‌توانند از آن همانند یک کارت اعتباری استفاده کنند.

از طرفی در برخی موارد استفاده از دستگاه‌های با تأمین خودکار مواد اولیه می‌تواند مفید باشد و درصورتی‌که تقاضای تعداد بالای   کارت هدیه PVC    داشته باشید، می‌توانید از پرینتر Zebra P100i بر روی میز کار خود استفاده کنید. اما برخی از دستگاه‌ها امکان شخصی‌سازی کارت PVC را به کاربران می‌دهند و فروشگاه‌ها می‌توانند از طریق این کارت هدیه پیام تبلیغاتی خود را به مشتریان انتقال دهند. برای حداکثر قابلیت انعطاف‌پذیری، چاپگر با هر دو عملکرد، مانند Evolis Tattoo، ایده آل است.
کارت هدیه

 برنامه تخفیف به مشتریان

در برخی از فروشگاه‌ها مانند کافه‌ها، در طی برنامه وفاداری مشتریان، به مشتریان خود کارت‌هایی هدیه می‌دهند و از این طریق از وفاداری آنها تشکر می‌کنند و در ازای آن کارت نیز برخی خدمات به مشتریان خود ارائه می‌دهند. اما کارت‌های کاغذی قدیمی مناسب نیستند و معمولاً سریع از بین می‌روند و ارزش کارت برای مشتریان از بین می‌رود. اما استفاده از کارت PVC اهمیت مشتریان را نشان می‌دهد و احتمال بازگشت مشتریان را افزایش می‌دهد.

* پرینتر کارت‌های PVC و کارت عضویت باشگاه

مراکز تناسب اندام، سالن‌های برنزه کردن، باشگاه‌های منحصر به فرد، فروشگاه‌های اجاره فیلم و یا بازی‌های ویدئویی تنها چند موسسه هستند که یا وابسته به برنامه‌های عضویت هستند یا می‌توانند از آنها بهره‌مند شوند. معمولاً در مورد این‌جور مؤسسات می‌توانید از دستگاه‌های پرینتر کارت PVC معمولی استفاده کنید و با قرار دادن برخی اطلاعات هویتی امکان استفاده از کارت‌ها را به‌صورت کارت اعتباری فراهم سازید. کارت‌های عضویت قابلیت شخصی‌سازی دارند و فروشگاه‌ها می‌توانند برخی اطلاعات را در آنها وارد کنند. برخی از مواردی که می‌توان با استفاده از پرینتر کارت عضویت انجام داد عبارت‌اند از:

1.اعطای وظایف خاص یا پاداش‌های ویژه برای برخی از اعضای فروشگاه؛

2.امکان دریافت آمار بازدید، تعیین کالاهای محبوب و خریدهای محبوب. با استفاده از نرم‌افزارهای مختلف می‌توان کارت‌های PVCرا طوری طراحی کرد که آمار مشتریان به هنگام ورود و خروج ثبت شود و تعداد دفعات خرید، کالاهای محبوب و میزان خرید آنها را به دست آورد. همچنین به کمک این نرم‌افزار می‌توان راهکارهای مناسبی برای حفظ مشتریان و بهبود شرایط تدارک دید.
پرینتر هایتی

* پرینتر کارت PVC مخصوص دفاتر اداری

این که آیا دفتر شما مربوط به یک اداره کوچک با 20 نفر جمعیت باشد، یا اینکه 2000 کارمند داشته باشد، می‌توانید با صدور کارت شناسایی مخصوص شرکت خود امنیت محل کسب‌وکار را بالا برده و از طرفی ارزشیابی مناسبی از کارکنان خود داشته باشید. این نوع کارت شناسایی مخصوص کارکنان است و به دو صورت می‌توانند به شما کمک کنند:

1. کارت‌های ثبت زمان یا حضور و غیاب:

این کارت‌ها مجهز به یک تراشه یا نوار مغناطیسی هستند که کارکنان به هنگام اسکن کارت می‌توانند زمان ورود و خروج خود را ثبت کنند. برای این منظور می‌توان از پرینترهای مدل Magicard و Evolis استفاده کرد که رمزگذاری مناسبی انجام می‌دهند و هزینه تولید کارت نیز چندان بالا نمی‌باشد.

2. کارت‌های کنترل دسترسی

این نوع از کارت‌ها تردد به سازمان را امن نگه می‌دارند و به کمک آنها می‌توان از تردد افراد غیرمجاز به بخش‌های حساس اطمینان حاصل کرد. این دستگاه‌ها یکی از ویژگی‌های شرکت‌های معتبر می‌باشد و معمولاً از چند سطح امنیتی برای آنها استفاده می‌شود.

البته با توجه به اینکه کارت‌های هوشمند شناسایی ترکیبی مقرون به صرفه هستند می‌توان کنترل دسترسی را همراه با تأیید هویت انجام داد. این نوع از کارت‌های PVC قابلیت ذخیره‌سازی اطلاعات را دارند.

* پرینتر کارت PVC مراکز آموزشگاهی

از بچه‌های پیش دبستانی گرفته تا دانشجویان، یک کارت شناسایی می‌تواند به تمامی دانش‌پژوهان کمک کرده و امکان تردد آنها در تمامی سطح آکادمی میسر می‌سازد. کارت PVC مراکز آموزشی به چند طریق می‌تواند کمک کند:

1. کمک به دانش آموزان گم شده: این نوع از کارت‌های PVC حاوی اطلاعات دانش آموزان هستند و اطلاعات ضروری مانند شماره تماس، آدرس والدین، آدرس آموزشگاه و برخی اطلاعات مهم بر روی آن حک شده است.

2. رزرو آسان و صرفه جویی در هزینه: کارت PVC دانشجویی امکان رزرو غذا و همچنین شارژ مالی دارند. بنابراین دانشجویان به‌راحتی می‌تواند امور رفاهی خود را با این کارت‌ها سامان دهند. در ضمن این کارت‌های قابلیت ذخیره‌سازی اطلاعات را دارند و می‌توان برخی اطلاعات حیاتی مانند آلرژی شخص به برخی مواد غذایی را در آن ثبت کرد.

3. امکان خرید آسان در پردیس دانشگاه: همیشه حمل پول نقد با دردسرهای زیادی همراه بوده است و اکثر افراد تمایل به استفاده از کارت اعتباری دارند. کارت‌های دانشجویی این امکان را برای آنها فراهم آورده است و می‌توانند از طریق شارژ کارت خود اقدام به خرید کنند. در ضمن سطح امنیتی این کارت بالا بوده و در صورت مفقودی امکان هک شدن آن وجود ندارد.

مشاوره و سفارشات

 


نظرات بینندگان

هنوز نظری ثبت نگردیده است. شما اولین نفری باشید که نظر می دهید

ضمن تشکر از شما، نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از تایید همکاران نظر شما قابل مشاهده خواهد بود.
ارسال پیام شما با مشکلی مواجه شده است، لطفا بعدا تلاش نمایید