نمایشگاه چاپ و بازاریابی شیراز

نمایشگاه چاپ و بازاریابی شیراز

نمایشگاه چاپ و بازاریابی شیراز یک نمایشگاه سالانه است و در هفدهمین دوره از نمایشگاه چاپ و بازاریابی شیراز شرکت ها می توانند محصولات خود را ارائه دهند.

نمایشگاه چاپ و بازاریابی شیراز با هدف معرفی شرکت‌های فعال در این حوزه و همچنین ارائه فرصت برای شرکت‌های نوپا در شهر شیراز برگزار خواهد شد و شرکت‌های مختلفی این فرصت را خواهند داشت که توانایی خود را در زمینه‌های مختلف به معرض نمایش بگذارند.

به گزاری واحد خبر فرزان کارت آسیا، نمایشگاه چاپ و بازاریابی شیراز در تاریخ 24 بهمن تا 27 بهمن در شهر شیراز برگزار خواهد شد. این نمایشگاه که به صورت سالانه برگزار می‌شود در زمینه رسانه، تبلیغات، چاپ و بسته بندی و همچنین ماشین آلات مربوطه برگزار می‌شود.

نمایشگاه چاپ و بازاریابی شیراز که هفدهمین دوره از این نمایشگاه‌ها است فضای مناسبی برای شرکت‌های نوپا و کارگاه‌های جدید فراهم آورده است که با فضای جدید بازار آشنا شوند و بتوانند محصولات خود را مطابق با انتظارات مشتریان ارائه دهند.

لازم به ذکر است که نمایشگاه چاپ و بازاریابی شیراز برای استارت آپ ها و گروه‌های کوچک حوزه دیجیتال نیز مناسب بوده و می‌توانند تجهیزات نوساز خود را معرفی کنند. در این نمایشگاه شرکت‌های مختلف ازجمله فرزان کارت آسیا، محصولات خود را از جمله انواعکارت تخفیفپرینترهاکارت تخفیف، انواع کارت‌های PVC و سایر محصولات خود از جملهکارت تخفیفکارت تخفیف کارت تخفیفو کارت‌های هوشمند را ارائه خواهند دارد.

شرکت فرزان کارت آسیا نیز به عنوان یک شرکت پیشگام در حوزه تبلیغات و، چاپ و بازاریابی رسالت خود می‌داند که در این رویداد مهم شرکت کند و زمینه را برای دسترسی مخاطبان خود به محصولات فراهم آورد.

نمایشگاه چاپ و بازاریابی شیراز در محل نمایشگاه‌های بین المللی شیراز به آدرس شیراز، شــهرک گلسـتان، بلوار دهخــداشــــرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان فـارس برگزار می‌شود و شما نیز می‌توانید بدون محدودیت در این نمایشگاه حضور داشته باشید.

شرکت فرزان کارت آسیا ضمن دعوت از تمامی مخاطبان خود، این مژده را به مشتریان خود می‌دهد که می‌توانید از تخفیف نمایشگاهی برخوردار شوید. منتظرتان هستیم.

مشاوره و سفارشات

 


نظرات بینندگان

هنوز نظری ثبت نگردیده است. شما اولین نفری باشید که نظر می دهید

ضمن تشکر از شما، نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از تایید همکاران نظر شما قابل مشاهده خواهد بود.
ارسال پیام شما با مشکلی مواجه شده است، لطفا بعدا تلاش نمایید