دستگاه حضور غیاب نیتجن

دستگاه حضور غیاب نیتجن

دستگاه حضور غياب نیتجن باعث بهبود مديريت و نظارت بر کارمندان می گردد. دستگاه حضور غياب نیتجن از بهترین ها در جهان می باشد.

* دستگاه حضور غیاب نیتجن

 دستگاه حضور غیاب نیتجن ازمحصولات بایومتریک شرکت نیتجن می باشد.شرکت نیتجن (NITGEN) از سال 1998 در زمینه سنسور شناسایی اثر انگشت و دستگاه حضور غیاب شروع به کار کرد و تا به امروز پیشرفت های بسیاری در این محدوده داشته است تا جایی که سنسورهای شناسایی اثر انگشت نیتجن  و دستگاه حضور غیاب نیتجن یکی از بهترین ها در جهان می باشد.

*نمایندگی دستگاه حضور غیاب نیتجن

نمایندگی دستگاه حضور غیاب نیتجن در ایران   شرکت فرزان کارت آسیا    با دو دفتر اصلی در شیراز و تهران می باشد. فروش و خدمات پس از فروش نیتجن در ایران از طریق شبکه نمایندگی فرزان کارت و با خدمات مشخص و قیمت مشخص انجام می گردد.

*کاربرد دستگاه حضور غیاب نیتجن 

 دستگاه حضور غیاب نیتجن با توجه به دارا بودن انواع روش های شناسایی همانند اثر انگشت ،رمز ،کارت ،دوربین ،تشخیص چهره و کیفیت بالای تولید و الگوریتم شناسایی خاص نیتجن و گارنتی و خدمات پس از فروش عالی و همچنین کاربرد همزمان به عنوان حضور غیاب و کنترل تردد از زمره  دستگاه های حضور غیاب سازمانی محسوب می شود.

دستگاه حضور و غیاب نیتجن

*مزایای حضور غیاب نیتجن

استفاده از دستگاه حضور غياب در سازمان ها، باعث بهبود مديريت و نظارت بر کارمندان می گردد و در نتیجه از کم کاري هاي احتمالي کاسته می شود. به علاوه از سوی دیگر، اين اطمينان براي کارمندان حاصل مي شود که به هيچ عنوان حقي از آن ها ضايع نشده و کليه حسابرسي ها طبق قانون و مقررات و ساعات ثبت شده در سيستم صورت مي گيرد. دستگاه حضور غیاب نیتجن با روش های شناسایی  متنوع و امنیت بالا و دارنده تاییدیه های امنیتی و فنی مختلف یک دستگاه حضور و غیاب مطمئن جهت سازمان ها و مدیران منابع انسانی می باشد.

*گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه حضور غیاب نیتجن

 دستگاه حضور غیاب نیتجن دارای یک سال گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.فرزان کارت آسیا به عنوان نمایندگی دستگاه حضور غیاب نیتجن در ایران و شبکه نمایندگی گسترده در سراسر کشور مسئولیت گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه حضور غیاب نیتجن را بر عهده دارد.

*قیمت دستگاه حضور غیاب نیتجن

قیمت حضور غیاب نیتجن با توجه به تولید دستگاه در کره به نوسانات ارز بستگی دارد .فرزان کارت آسیا به عنوان نماینده حضور غیاب نیتجن سیاست قیمت گذاری حضور غیاب  نیتجن را به نحوی انجام نموده است که کلیه قیمت های دستگاه حضور غیاب نیتجن در سراسر کشور بیش از دو سال است به صورت ثابت بوده است.

*انواع دستگاه حضور غياب نیتجن

دستگاه حضور غیاب نیتجن FINGKEY ACCESS 2

دستگاه حضور غیاب نیتجن FINGKEY Access2 که فرزان کارت آسیا ارائه می کند، با ظاهری متفاوت و طراحی فوق العاده زیبا و همچنین هزینه مقرون به صرفه توانسته یکی از محصولات برتر این شرکت باشد. از ویژگی های دستگاه حضور غیاب و کنترل تردد ضد آب نیتجن مدل FINGKEY Access2، می توان قابلیت ثبت هزار کاربر و بیست هزار رخداد به صورت آفلاین، قابلیت پشتیبانی چندین روش دسترسی اثر انگشت، رمز و کارت، قابلیت ورود با اثر انگشت باتشخیص زنده بودن فرد (LFD)، تشخیص اثر انگشت جعلی و شناسایی در کمتر از 1 ثانیه را به عنوان نمونه نام برد.  برای اطلاعات بیشتر   می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

* دستگاه حضور و غیاب نیتجنNitgen T1

 دستگاه حضور و غیاب نیتجن Nitgen T1 مدل جدید دستگاه Nitgen  می باشد که دارای قابلیت استفاده از بلوتوث و کلیدهای موبایل جهت ارتباط با دستگاه، دارای نمایشگر سه رنگ LED سبز و قرمز و آبی، قابليت ثبت ده هزار كاربر و صد هزار رخداد به صورت آفلاین، مخصوص محیط های بیرونی، ضد آب و ضد گرد و غبار می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

 دستگاه حضور و غیاب نیتجنNitgen T1*دستگاه حضور غیاب نیتجن Nitgen T2

 دستگاه حضور غیاب نیتجن T2دستگاه کنترل تردد کارتی، اثر انگشتی و موبایلی Nitgen T2، شناسایی افراد را با اثر انگشت یا کارت هوشمند مایفر که دارای کارت خوان هوشمند مایفر می باشد، به صورت انتخابی انجام می دهد. از ویژگی های دستگاه حضور غیاب و کنترل تردد نیتجن مدل T2 می توان قابلیت سرعت شناسایی اثر انگشت زیر یک ثانیه، دارا بودن پورت TCP/IPجهت كار با نرم افزار Access Manager ، قابلیت ثبت ده هزار کاربر و صد هزار رخداد به صورت آفلاین، تاثیر پذیری کم در برابر هرگونه آلودگی و رطوبت و صفحه نمايشگر لمسی و گرافیکی را به عنوان نمونه نام برد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

 *دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی Nitgen T3

 دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی Nitgen T3 دارای سرعت و قدرت شناسایی بالا می باشد که برای سازمان های بزرگ با تعداد کاربر و امنیت بالا می باشد. دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی نیتجن T3 میتواند جهت حضور و غیاب و کنترل تردد شرکت های پتروشیمی، حضور غیاب و کنترل تردد شرکت های نفت و گاز، دانشگاه ها، مدارس، ادارات، استانداری، شهرداری و... مورد استفاده قرار گیرد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به    این صفحه   مراجعه کنید.


دستگاه حضور و غیاب

* دستگاه حضور غیاب نیتجن Nitgen T5

دستگاه حضور غیاب نیتجن Nitgen T5 یک ساعت حضور و غیاب دوربین دار، اثر انگشتی ،رمزی و کارتی می باشد. ساعت حضور و غیاب Nitgen T5 دارای سرعت شناسایی اثر انگشت زیر 0.2 ثانیه، باطری داخلی و پورت POE، قابليت ثبت صد هزار كاربر و ثبت پانصد هزار رخداد را به صورت آفلاین دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

 دستگاه حضور غیاب نیتجن Nitgen T5

 *حضور و غیاب نیتجن    T9  Nitgen

 حضور غیاب تشخیص چهره Nitgen T9 یکی دیگر از پیشرفته ترین ساعت های حضور غیاب تشخیص چهره در دنیا می باشد.ساعت حضور غیاب تشخیص چهره Nitgen T9 علاوه بر شناسایی تشخیص چهره، قابلیت شناسایی کارمندان به وسیله دارای اثر انگشت، رمز و کارت هوشمند و دو دوربين حرفه ای جهت كنترل و تطبيق تصوير کارمندان با بانك اطلاعاتي با قابلیت تغییر درجه دوربین بر اساس قد افراد میباشد. ساعت حضور غیاب تشخیص چهره Nitgen T9 یک دستگاه پیشرفته در سراسر دنیا با قابلیت های بی نظیر می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این صفحه مراجعه کنید.
دستگاه حضور غیاب

 *حضور غیاب نیتجن Nitgen Nac 1500

 حضور غیاب نیتجن Nitgen Nac 1500  یک ساعت حضور و غیاب و سیستم کنترل تردد اثر انگشتی ،رمزی و کارتی، ضد آب و دارای استاندارد IP65 الکتریکال، دارای نرم افزار تحت شبکه با قابلیت تعریف هزار کاربر و بیست هزار رخداد می باشد و مناسب جهت حضور غیاب کارمندان و کنترل تردد اتاق سرور و اتاق های امنیتی می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به  این صفحه    مراجعه کنید.

 *دستگاه حضور غیاب دوربین دار نیتجن Nitgen Nac 5000

 دستگاه حضور غیاب دوربین دار نیتجن Nitgen Nac 5000 جديدترين نوآوري ساعت حضور غياب و كنترل تردد شركت NITGEN كره جنوبي در دنيا است. دستگاه حضور غیاب دوربین دار نیتجن Nac 5000 یک سيستم دوربين دار با قابليت تشخيص  اثر انگشت به شرط زنده بودن فرد با قابليت ثبت صد هزار كاربر، یک میلیون رخداد به صورت آفلاين،صفحه لمسي بزرگ تمام رنگي با قابليت پخش ويديو فايل و عكس و تصوير اثر انگشت، شبكه وايرلس، قابليت عكاسي با ورود هر كاربر، پشتيباني و اتصال به تعداد دو هزار ترمينال مي باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به   این صفحه   مراجعه کنید.
دستگاه حضور و غیاب نیتجن

 *حضور غیاب تشخیص چهره نیتجن Nitgen Nac 5000 Face

 سیستم حضور غیاب تشخیص چهره Nitgen Nac 5000 Face یکی از حرفه ای ترین دستگاه های حضور و غیاب تشخیص چهره در دنیا می باشد. دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره نیتجن NAC 5000 Face  علاوه بر شناسایی تشخیص چهره، قابلیت شناسایی کارمندان به وسیله اثر انگشت، رمز و کارت هوشمند را دارا است. سیستم حضور غیاب تشخیص چهره نیتجن Nac 5000 Face  با کاربری های هم زمان، مي تواند تردد سازمان های بزرگ را کنترل کند و امنیت و آسودگی خاطر را برای مدیران سازمان به همراه داشته باشد. دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره NAC 5000 Face Nitgen با قابلیت تشخیص چهره با سرعت شناسایی فوق العاده بالا و صفحه رنگی و لمسی با طراحی منحصر به فرد یک الگو برای سایر سیستم های حضور غیاب و کنترل تردد می باشد. سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره NAC 5000 Face نیتجن با درجه امنیت بالا و استفاده از سیستم TCP/IP و شبکه بی سیم مخصوص سازمان های بزرگ و امنیتی می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به   این صفحه   مراجعه کنید.

مشاوره و تبلیغات


 


نظرات بینندگان

هنوز نظری ثبت نگردیده است. شما اولین نفری باشید که نظر می دهید

ضمن تشکر از شما، نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از تایید همکاران نظر شما قابل مشاهده خواهد بود.
ارسال پیام شما با مشکلی مواجه شده است، لطفا بعدا تلاش نمایید