کنترل تردد نیتجن

کنترل تردد نیتجن

کنترل تردد نیتجن اجازه ورود و خروج افراد را تعیین می کند. اکسس کنترل یا سیستم کنترل تردد نیتجن امنیت مورد نیاز سازمان ها را تامین می کند.

* دستگاه کنترل تردد نیتجن

 دستگاه کنترل تردد (اکسس کنترل) نیتجن ازمحصولات بایومتریک شرکت نیتجن می باشد. شرکت نیتجن (NITGEN) از سال 1998 در زمینه سنسور شناسایی اثر انگشت و دستگاه حضور غیاب شروع به کار کرد و تا به امروز پیشرفت های بسیاری در این محدوده داشته است تا جایی که  سنسورهای شناسایی اثر انگشت نیتجن و دستگاه اکسس کنترل نیتجن یکی از بهترین ها در جهان می باشد.

 کنترل تردد (اکسس کنترل) در برخی از مجموعه ها با توجه به محدودیت های مکانی و زمانی لازم و ضروری می باشد. در واقع کنترل تردد یا اکسس کنترل با ایجاد اجازه ورود یا خروج به افراد خاص کنترل دقیقی را در سیستم مجموعه پیاده می کند.

 اکثر دستگاه های حضور و غیاب، قابلیت کنترل تردد را می توانند پیاده کنند. کنترل تردد می تواند از طریق کارت، اثرانگشت و یا تشخیص چهره باشد. این دستگاه ها می توانند به صورت آنلاین به قفل برقی متصل شوند و محدودیت ورود برخی افراد را با اثر انگشت، کارت و یا تشخیص چهره به وجود آورند.

دستگاه کنترل تردد یک دستگاه ویژه برای مکان هایی است که نیاز به مراقبت بیشتری در ورود و خروج دارند. در واقع داشتن یک سیستم که ورود و خروج را کنترل کند از نیازهای ضروری برخی مجموعه ها می باشد تا امنیت بیشتری برقرار و از وقوع حوادث جلوگیری شود.

دستگاه کنترل تردد

* نمایندگی دستگاه کنترل تردد نیتجن

نمایندگی دستگاه کنترل تردد نیتجن در ایران  فرزان کارت آسیا  با دو دفتر اصلی در شیراز و تهران می باشد. فروش و خدمات پس از فروش نیتجن در ایران از طریق شبکه نمایندگی فرزان کارت و با خدمات مشخص و قیمت مشخص انجام می گردد.

* کاربرد دستگاه کنترل تردد نیتجن

 دستگاه کنترل تردد نیتجن  با توجه به دارا بودن انواع روش های شناسایی همانند اثر انگشت ،رمز ،کارت ،دوربین ،تشخیص چهره و کیفیت بالای تولید و الگوریتم شناسایی خاص نیتجن و گارنتی و خدمات پس از فروش عالی و همچنین کاربرد همزمان به عنوان حضور غیاب و کنترل تردد از زمره دستگاه های کنترل تردد سازمانی محسوب می شود.

 از مکان های مناسب برای نصب و راه اندازی سیستم کنترل تردد می توان به آزمایشگاه ، دانشگاه ، اتاق های سرور ، مجموعه های نظامی ، اتاق مدیران و…. اشاره کرد. سیستم کنترل تردد دارای تجهیزات خاصی می باشد ازین رو محدودیتی برای نصب ندارند.

دستگاه کنترل تردد

* مزایای کنترل تردد نیتجن

استفاده از دستگاه کنترل تردد در سازمان ها، باعث بهبود مديريت و نظارت بر رفت و آمد کارمندان می گردد و در نتیجه از غیبت های احتمالي کاسته می شود. به علاوه از سوی دیگر، اين اطمينان براي کارمندان حاصل مي شود که ساعات کاری طبق قانون و مقررات و ساعات ثبت شده در سيستم صورت مي گيرد. دستگاه کنترل اکسس نیتجن با روش های شناسایی متنوع و امنیت بالا و دارنده تاییدیه های امنیتی و فنی مختلف یک دستگاه اکسس کنترل مطمئن جهت استفاده سازمان ها و مدیران منابع انسانی می باشد.

* گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه کنترل تردد نیتجن

دستگاه کنترل تردد نیتجن دارای یک سال گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد. فرزان کارت آسیا به عنوان نمایندگی دستگاه اکسس کنترل نیتجن در ایران دارای دو دفتر اصلی در تهران و شیراز و شبکه نمایندگی گسترده در سراسر کشور مسئولیت گارانتی و خدمات پس از فروش اکسس کنترل نیتجن را بر عهده دارد.

* قیمت دستگاه کنترل تردد نیتجن

قیمتکنترل تردد نیتجن با توجه به تولید دستگاه در کره به نوسانات ارز بستگی دارد .فرزان کارت آسیا به عنوان نماینده کنترل تردد نیتجن سیاست قیمت گذاری اکسس کنترل نیتجن را به نحوی انجام نموده است که کلیه قیمت های دستگاه اکسس کنترل نیتجن در سراسر کشور بیش از دو سال است به صورت ثابت بوده است.

دستگاه کنترل تردد

* انواع دستگاه کنترل تردد نیتجن

 سیستم کنترل تردد اثر انگشتی

 سیستم کنترل تردد اثر انگشتی نیتجن با مشخص کردن کاربران از روی نمونه اثر انگشت نیاز کارت را برای مدیریت دسترسی به درب و حضور غیاب کاربران منتفی می سازد. سیستم کنترل تردد اثر انگشتی نیتجن دسترسی را تنها به افراد مجاز و   بر اساس نمونه اثر انگشت ثبت شده   آن ها در سیستم ممکن می سازد. سیستم کنترل تردد اثر انگشتی نیتجن مدل  NAC 1500 plus نمونه ای از این دستگاه ها می باشد که مناسب جهت حضور غیاب و کنترل تردد با قابلیت شناسایی اثر انگشت زنده (LFD) و قابلیت کنترل از طریق تلفن می باشد . این دستگاه ضد آب و دارای استاندارد IP 65  جهت محیط های بیرونی مناسب می باشد که می توان از آن در سطوح سازمانی و اداری در امور مدیریت  و کنترل و نظارت حضور و غیاب و کنترل تردد با استفاده از زیر ساخت شبکه دستگاه و تعداد ترمینال های زیاد بهره برد.

 سیستم کنترل تردد دوربین دار

در سیستم کنترل تردد دوربین دار یک دوربین دیجیتال در کنار دستگاه تعبیه شده است. این دوربین می تواند تصویر هر کاربر را متناسب با تعریف سیستم ثبت کند. سیستم کنترل تردد دوربین دار Nitgen T5  نمونه ای از یک دستگاه  کنترل تردد و حضور و غیاب   دوربین دار است کهاثر انگشتی ،رمزی و کارتی می باشد. سیستم کنترل تردد دوربین دار Nitgen T5 دارای سرعت شناسایی اثر انگشت زیر 0.2 ثانیه می باشد. سیستم کنترل تردد دوربین دار Nitgen T5  میتواند باطری داخلی و پورتPOE  داشته باشد.   
دستگاه کنترل تردد

  سیستم کنترل تردد تشخیص چهره

اکسسکنترل تردد تشخیص چهره یکی از پیشرفته ترین دستگاه های اکسس کنترل تردد تشخیص چهره می باشد.اکسس کنترل تردد تشخیص چهره Nitgen T9   نمونه ای از این دستگاه است که علاوه بر شناسایی تشخیص چهره، قابلیت شناسایی پرسنل به وسیله اثر انگشت ،رمز و کارت هوشمند را دارد.
مشاوره و تبلیغات

 


نظرات بینندگان

هنوز نظری ثبت نگردیده است. شما اولین نفری باشید که نظر می دهید

ضمن تشکر از شما، نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از تایید همکاران نظر شما قابل مشاهده خواهد بود.
ارسال پیام شما با مشکلی مواجه شده است، لطفا بعدا تلاش نمایید