پرینتر کارت PVC فارگو

پرینتر کارت PVC فارگو

پرینتر کارت PVC فارگو یکی از بهترین پرینترهاست. پرینتر کارت PVC فارگو در سایت فرزان کارت آسیا موجودست و انواع پرینتر کارت PVC فارگو در این مطلب معرفی شده اند.

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی یکی از تجهیزات فروشگاهی پرکاربرد پرینتر چاپ کارت PVC برند فارگو Fargo می باشد که مدل های مختلف این پرینتر در فروشگاه اینترنتی فرزان کارت آسیا موجود می باشد. پرینتر چاپ کارت پی وی سی فارگو Fargo نوعی پرینتر برای چاپ کارت های هوشمند مانند کارت شناسایی، کارت های اعتباری ، کارت دانشجویی و ... می باشد.

 پرینترهای چاپ کارت PVC فارگوپرینتر چاپ کارت PVC به منظور چاپ کارت پی وی سی استفاده می گردد که معمولا قابلیت چاپ بر روی انواع کارت های پی وی سی و کارت هوشمند با ضخامت های مختلف وجود دارد. چاپگر کارت PVC بر روی انواع کارت با جنس PVC از جمله کارت مایفر، کارت مغناطیسی ، کارت اسمارت و… عمل چاپ را با روش حرارتی انجام می دهد.

کارت نوار مغناطیسی

 پرینترهای چاپ کارت PVC فارگو فرزان کارت آسیا، مرکز تخصصی خدمات چاپ کارت PVC و ارائه دهنده خدمات در این زمینه می باشد.

 پرینترهای چاپ کارت PVC فارگو روش های چاپ در پرینترهای چاپ کارت PVC فارگو

روش های چاپ در  پرینترهای چاپ کارت PVC فارگوپرینترهای چاپ کارت PVC فارگو عبارتند از :

  •  پرینترهای چاپ کارت PVC فارگونزدیک انتها: این نوع چاپ ارزان ترین چاپ است و در چاپ حدود 5 میلی متر از انتهای کارت خالی می ماند. 
  •  پرینترهای چاپ کارت PVC فارگومستقیم به کارت: در این نوع چاپ دستگاه پرینتر دقیقا روی کارت چاپ کننده قرار می گیرد، یکی از متداول ترین و محبوب ترین نوع چاپ بین مصرف کنندگان است زیرا قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارد و برای کارت های شناسایی و بانکی از این نوع چاپ استفاده می شود.
  •  پرینترهای چاپ کارت PVC فارگو غیر مستقیم: این نوع دستگاه پرینتر به عنوان چاپ از لبه و با کیفیت بسیار بالای چاپ گفته می شود و در این نوع چاپ از فیلم استفاده می شود و هیچ گونه حاشیه ای در اطراف کارت باقی نمی گذارد.

 پرینترهای چاپ کارت PVC فارگو انواع پرینتر چاپ کارت PVC فارگو

 پرینترهای چاپ کارت PVC فارگو پرینتر چاپ کارت PVC فارگو با توجه به تکنولوژی  پرینترهای چاپ کارت PVC فارگوچاپ مستقیم یا  پرینترهای چاپ کارت PVC فارگوغیر مستقیم به دو دسته تقسیم می شود.

پرینتر فارگو

دسته اول پرینتر چاپ کارت PVC Fargo با روش مستقیم است که پرینترهای زیر جزو این دسته می باشند:   

 پرینترهای چاپ کارت PVC فارگو پرینتر کارت PVC مدلFargo DTC 1000

دستگاه چاپ کارت Fargo DTC1000 PVC برای استفاده آسان در محیط های مختلف کاری، طراحی و ساخته شده است. کارکرد دستگاه پرینتر چاپ کارت Fargo DTC 1000 PVC ساده بوده و نوع کارتریج، تعمیر و نگهداری آن را آسان نموده است. این چاپگر قابلیت کار در محیط وب را دارد و ابعاد کوچک دستگاه به کاربر اجازه استفاده بر روی کوچکترین میزها را می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

 پرینترهای چاپ کارت PVC فارگو پرینتر چاپ کارت PVC مدل Fargo DTC1250

پرینتر چاپ کارت Fargo DTC1250 PVC نیز برای استفاده آسان در محیط های مختلف کاری، طراحی و ساخته شده است. کار با دستگاه پرینتر فارگو ساده بوده و با ابعاد کوچکی که دارد یک پرینتر رومیزی به شمار می آید. از قابلیت های پرینتر چاپ کارت PVC مدل Fargo DTC1250 کار در محیط وب، جایگزینی آسان کارتریج و مواد مصرفی، دارای دکمه نمایشگر LED رنگی، دارای محفظه ورودی کارت 100 عددی و دارای محفظه کارت چاپ شده 30 عددی را می توان نام برد. برای اطلاعات بیشتر می توانید بهپرینتر فارگو 125 این صفحه پرینتر فارگو 125مراجعه کنید.

 Fargo DTC1250

 پرینترهای چاپ کارت PVC فارگو پرینتر چاپ کارت PVC مدلFargo C50

پرینتر چاپ کارت PVC مدل Fargo C50 کاربری آسان و ابعاد کوچکی دارد. تکنولوژی چاپ دستگاه چاپ کارت پی وی سی C50 به صورت مستقیم می باشد. پرینتر Fargo C50 قابلیت چاپ بر روی انواع کارت PVC، کارت هوشمند ،کارت مایفر و کارت بانکی را دارا می باشد. از ویژگی های پرینتر چاپ کارت PVC مدل Fargo C50 کار در محیط وب، جایگزینی آسان کارتریج و مواد مصرفی، دارای دکمه نمایشگر LED رنگی، محفظه ورودی کارت 50 عددی و محفظه کارت چاپ شده 30 عددی را می توان نام برد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

دسته دوم پرینتر چاپ کارت PVC Fargo از روش غیرمستقیم برای چاپ استفاده می کنند که پرینترهای زیر جزو این دسته می باشند:  

 پرینترهای چاپ کارت PVC فارگو پرینتر چاپ کارتPVC مدل Fargo HDP 5000

پرینتر چاپ کارت PVC مدل Fargo HDP 5000 رنگ ها را به صورت طبیعی و با طراوت و عکس ها را با کیفیت بالا چاپ می کند. چاپ کردن بر روی فیلم به جای چاپ مستقیم بر روی کارت باعث می شود که سطح ناصاف و نا مساعد کارت ها بر روی کیفیت تصاویر اثر نگذارد. پرینتر چاپ کارت فارگو HDP 5000 امکان چاپ به طور لب به لب دور چیپ های کارت های هوشمند را فراهم می کند. چاپگر پرینتر کارت Fargo HDP 5000 PVC یکی از پیشرفته ترین روش های چاپ موجود در حال حاضر می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید بهپرینتر فارگو این صفحه  پرینتر فارگومراجعه کنید.

 Fargo HDP 5000

 پرینترهای چاپ کارت PVC فارگوپرینتر چاپ کارتPVC مدل Fargo HDP8500

 پرینترهای چاپ کارت PVC فارگو پرینتر چاپ کارت PVC مدل Fargo HDP8500 برترین چاپگر صنعتی برای صدور کارت های شناسایی و پرسنلی با قدرت بسیار بالا ،قابل استفاده مداوم و طولانی مدت می باشد. پرینتر چاپ کارت پی وی سی فارگو HDP8500 مناسب جهت ادارات دولتی بزرگ و شرکت ها و همچنین دانشگاه ها می باشد. پرینتر چاپ کارت PVC مدل Fargo HDP8500 قابلیت پردازش چندین کارت پی وی سی به صورت همزمان، محفظه نگهدارنده کارت های ورودی با ظرفیت 400 عدد کارت و دارای صفحه نمایشگر لمسی می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

  پرینترهای چاپ کارت PVC فارگوپرینتر چاپ کارتPVC مدل Fargo HDP 4500e

با  پرینترهای چاپ کارت PVC فارگوپرینتر چاپ کارت PVC مدل Fargo HDP 4500e شما می توانید کارت‌های شناسایی تمام رنگی با کیفیت حرفه‌ای و با امنیت بالا چاپ کنید. پرینترهای چاپ کارت PVC فارگو پرینتر چاپ کارت PVC مدل Fargo HDP 4500e سرعت بالایی دارد و تنها در یک مرحله چاپ، رمزگذاری، چاپ فلورسنت و لمینیت کردن کارت‌های امنیتی به صورت یک و یا دورو را با سرعت بسیار بالا انجام خواهد داد. عملکرد بسیار خوب این چاپگر فارگو موجب شده است تا به انتخابی ایده ‌آل برای کاربرانی که کیفیت و امنیت مهم ترین فاکتور آن ها در چاپ با تیراژ بالا می‌باشد، مبدل گردد. این عملکرد تنها با استفاده از یک اتصال USB و یا اترنت قابل دسترسی است. پرینتر چاپ کارت PVC مدل Fargo HDP 4500e دارای محفظه استاندارد نگهدارنده 200تایی کارت ورودی، طراحی ماژولار و قابل ارتقا، جایگزینی و بارگذاری آسان منابع و نمایشگر هوشمند گرافیکی می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

قیمت پرینترهای چاپ کارت PVC فارگو پرینترهای کارت PVCبا توجه به نوسانات ارز متفاوت می باشد. لطفا جهت اطلاع از قیمت، خرید و مشاوره پرینتر کارت   PVCبا کارشناسان شرکت فرزان کارت آسیا تماس بگیرید.
مشاوره و تبلیغات

 


نظرات بینندگان

هنوز نظری ثبت نگردیده است. شما اولین نفری باشید که نظر می دهید

ضمن تشکر از شما، نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از تایید همکاران نظر شما قابل مشاهده خواهد بود.
ارسال پیام شما با مشکلی مواجه شده است، لطفا بعدا تلاش نمایید