پرینتر کارت PVC هایتی Hiti

پرینتر کارت PVC هایتی Hiti

پرینتر کارت PVC هایتی Hiti یکی از تجهیزات پرکاربرد فروشگاه فرزان کارت آسیا می باشد. پرینتر چاپ کارت PVC هایتی Hiti نوعی پرینتر برای چاپ کارت های هوشمند است.

* معرفی پرینتر چاپ کارت PVC هایتی Hiti

 پرینتر چاپ کارت PVC برند هایتی Hiti ، یکی از تجهیزات پرکاربرد در فروشگاه اینترنتی فرزان کارت آسیا می باشد. پرینتر چاپ کارت پی وی سی هایتی Hiti نوعی پرینتر برای چاپ انواع کارت های هوشمند مانند چاپ کارت پرسنل، چاپ کارت باشگاه، کارت عضویت،کارت تخفیف، بن الکترونیکی، کارت اتوبوس، کارت مترو، کارت بانکی، کارت دانشجویی و غیره می باشد.

کیفیت خروجی چاپ و قطعات یدکی ارزان قیمت از مزیت های رقابتی برند هایتی در بازار است. علاوه بر این از یک سو ساده و کاربردی بودن   پرینتر چاپ کارت pvc هایتی برای مصرف کننده و از سوی دیگر قابلیت های ماژولیتی این دستگاه یعنی سهولت در اضافه و یا کاستن ماژول ها به عنوان ویژگی خاصی که در برندهای دیگر کمتر مشاهده می شود هایتی را در بازار برجسته کرده است.

 پرینتر چاپ کارت PVC به منظور چاپ کارت پی وی سی استفاده می گردد که معمولا قابلیت چاپ بر روی انواع کارت های پی وی سی و کارت هوشمند با ضخامت های مختلف وجود دارد. چاپگر کارت PVC بر روی انواع کارت با جنس پی وی سی از جمله کارت مایفر، کارت مغناطیسی، کارت اسمارت و … عمل چاپ را با روش حرارتی انجام می دهد.

 فرزان کارت آسیا ، مرکز تخصصی خدمات چاپ کارت PVC و ارائه دهنده خدمات در این زمینه می باشد.

پرینتر چاپ کارت pvc

* پرینتر کارت PVC هایتی مدل Hiti CS200e

پرینتر کارت PVC هایتی مدل Hiti CS200e ،یکی از قابل اعتماد ترین پرینترهای کارت شناسایی در بازار می باشد. سرعت، رنگ زنده و با طراوت و سهولت استفاده به محبوبیت این چاپگر کارت PVC کمک می کند.

پرینتر کارت PVC هایتی مدل Hiti CS200e ،  چاپگری حرفه‌ای و با کیفیت در چاپ  انواع کارت می باشد و دارای بهترین کیفیت چاپ در سریع ترین زمان ممکن در پرینترهای مستقیم است. 

اگر هنگام خرید پرینتر کارت PVC نگران بودجه هستید، پرینتر کارت PVC هایتی مدل Hiti CS200e، از لحاظ هزینه یک پکیج عالی است که شامل همه موارد مورد نیاز برای شروع چاپ کارت های شما می باشد.

با آزمایشات صورت گرفته روی این دستگاه، در سخت ترین محیط و شرایط، هایتی به عنوان یک چاپگر قابل اعتماد در سراسر جهان مشهور است. فرآیند تصعید رنگ چاپگر بدون نیاز به کارتریج های جوهری صورت می گیرد. 

پرینتر کارت PVC هایتی مدل Hiti CS200e ، نرم افزاری به همراه دارد که باعث می شود طراحی  کارت شناسایی    یک فرایند ساده باشد. این فرایند از ویرایش عکس برای کارت شناسایی گرفته تا طراحی کارت و لایه بندی ها، همه مراحل با این نرم افزار قابل انجام است. علاوه بر این، نرم افزار قابلیت اتصال به پایگاه داده را فراهم می کند، بنابراین شما می توانید اطلاعات کارمندان را به طور مستقیم به برنامه وارد کنید که یکپارچگی سیستم شما را در پی خواهد داشت.

کارت شناسایی

از دیگر قابلیت های پرینتر کارت PVC هایتی مدل Hiti CS200e، چاپ انواع کارت PVC با ضخامت های مختلف، چاپ دو رو همزمان با استفاده از ماژول فلیپر، نمایشگر LCD جهت دسترسی به تنظیمات پرینتر، محفظه ورودی 100 عدد کارت ( قابل ارتقا )  و  محفظه خروجی 50 عدد کارت را می توان ذکر کرد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

 * قیمت پرینتر چاپ کارت PVC هایتی Hiti

 قیمت پرینترهای کارت PVC   با توجه به نوسانات ارز متفاوت می باشد. لطفا جهت اطلاع از قیمت، خرید و مشاوره پرینتر کارت   PVCبا کارشناسان شرکت فرزان کارت آسیا تماس بگیرید.
مشاوره و سفارشات

 


نظرات بینندگان

هنوز نظری ثبت نگردیده است. شما اولین نفری باشید که نظر می دهید

ضمن تشکر از شما، نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از تایید همکاران نظر شما قابل مشاهده خواهد بود.
ارسال پیام شما با مشکلی مواجه شده است، لطفا بعدا تلاش نمایید