سیستم کنترل تردد پارکینگ و نحوه مدیریت پارکینگ ها

سیستم کنترل تردد پارکینگ و نحوه مدیریت پارکینگ ها

سیستم کنترل تردد پارکینگ توانایی دریافت، ثبت، گزارش و نمایش اطلاعات تردد پارکینگ را دارد. سیستم کنترل تردد پارکینگ سرعت، دقت و امنیت پارکینگ را در پی دارد.

سیستم کنترل تردد پارکینگ سیستم کنترل تردد پارکینگ چیست؟

سیستم کنترل تردد پارکینگکنترل تردد پارکینگ برای ارائه خدمات مدیریت پارکینگ، خدمات حمل و نقل، نگهداری و کنترل درآمد به کار می رود. این سیستم برای مدیریت، کنترل و گزارش گیری در انواع پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این سیستم ها، هزینه های کارکنان به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و میزان خطای ناشی از نیروی انسانی کاهش می یابد.

کنترل تردد پارکینگسیستم کنترل تردد پارکینگ توانایی دریافت، پردازش، ثبت، گزارش و نمایش اطلاعات تردد پارکینگ را دارا می باشد. این سیستم جهت بهبود روند اجرایی همراه با سرعت، دقت و امنیت پارکینگ طراحی شده است. در این سیستم تمام عملیات به صورت سیستمی و به طور برنامه ریزی شده قابل انجام است.

سیستم مدیریت پارکینگ معمولا یکی از چالش های جدی برای دولت ها و سازمان هاست. به همین دلیل مسئولین با استفاده از انواع فن آوری ها، محصولات و خدمات در پی یافتن بهترین و سریع ترین راه حل ها برای پارکینگ می باشند.

کنترل تردد پارکینگسیستم پارکینگ فرزان کارت آسیا با قابلیت تعریف انواع تعرفه های پارکینگ، گیت ورود و خروج پارکینگ ،گزارشات مختلف پارکینگ در نسخه های مختلف نرم افزار پارکینگ کارتی، نرم افزار پارکینگ تشخیص پلاک و نرم افزار پارکینگ RFID پارکینگ RFID پارکینگ RFIDقابل استفاده در پارکینگ های عمومی، مجتمع های مسکونی، تجاری، کارخانه ها و سازمان ها یکی از بهترین ارائه دهنده خدمات در زمینه کنترل تردد پارکینگسیستم پارکینگ می باشد.

سیستم کنترل تردد پارکینگ مزایای استفاده از سیستم پارکینگ

  مزایایی استفاده از سیستم پارکینگ عبارتند از:

         کنترل تردد پارکینگ قابلیت کنترل و مدیریت همزمان چندین درب ورودی و خروجی

          سیستم پارکینگ صرفه جویی بدلیل عدم نیاز به چاپ قبض و دیگر اوراق

          سیستم پارکینگ عدم نیاز به نیروی انسانی در پارکینگ های کاملا اتوماتیک

          سیستم پارکینگ قابلیت فرمان دادن به انواع راهبند و درب باز کن

          سیستم پارکینگ عدم ایجاد تنش بین پرسنل و نگهبان

         سیستم پارکینگعدم دخالت فردی و عدم اشتباهات انسانی در مسائل مالی

          سیستم پارکینگ سرعت عملکرد بالا در انجام امور محاسبات

          سیستم پارکینگ عدم اتلاف وقت

         سیستم پارکینگایجاد گزارشات متنوع

         سیستم پارکینگکنترل خودروها بوسیله تطبیق عکس، جهت جلو گیری از سرقت خودرو

         سیستم پارکینگاعلام ظرفیت خالی پارکینگ و محل جایگاه بر روی تابلو روان

          و ...

سیستم کنترل تردد پارکینگ تجهیزات سيستم تردد پارکینگ

تجهیزاتی که درسیستم پارکینگ سیستم تردد پارکینگ  سیستم پارکینگمی توانند استفاده شوند عبارتند از:

 

سیستم کنترل تردد پارکینگ کارت پارکینگ

دو نوع کارت برای سیستم های کنترل تردد پارکینگ وجود دارد:

 سیستم پارکینگ کارت بدون تماس معمولی : که در پارکینگ های عمومی از آن استفاده می شود و چهار نوع عمومی و اعتباری و ماهیانه و پرسنلی دارد.

 سیستم پارکینگ کارت برد بلند : معمولا از این نوع کارت در پارکینگ های اختصاصی استفاده می شود. با نزدیک شدن خودرو به پارکینگ آنتن برد بلند از فاصله دور کارت را شناسایی می کند و اطلاعات لازم ثبت می شود.

 سیستم کنترل تردد پارکینگباجه های ورود و خروج پارکینگ

در این باجه معمولا دستگاه کامپیوتری وجود دارد که بر روی آن نرم افزار مدیریت پارکینگ نصب شده است. این دستگاه اطلاعات خودروهای ورودی و خروجی را برای اپراتور نمایش می دهد.

سیستم کنترل تردد پارکینگ آنتن برد بلند 

از آنتن برد بلند برای خواندن اطلاعات کارت از فاصله کمتر از 10 متر استفاده می شود. با وارد شدن خودرو در شعاع 10 متری آنتن، اطلاعات کارت مخصوصی که در خودرو نصب شده خوانده می شود و در صورت مجاز بودن، اجازه ورود داده می شود.

 سیستم کنترل تردد پارکینگنرم افزار پارکینگ

در نرم افزار پارکینگ مي توان گروه های کاربری مختلف تعریف کرد و برای هر گروه تعرفه جداگانه ای مشخص نمود. این تعرفه شامل ورودی، مبلغ روزانه، مبلغ شبانه، مبلغ ماهیانه و ... می باشد.

نرم افزار می تواند گزارش های مفیدی را ارائه نماید، ورود و خروج را کنترل نماید، قابلیت بازکردن راهبند به صورت نرم افزاری، ثبت دستی اطلاعات، ثبت کلیه عملیات کاربران، نمایش مبلغ بر روی نمایشگر یا چاپگر، گزارشات متنوع مالی بر اساس کاربر و یا زمان و ... بخشی از قابلیت های نرم افزار پارکینگ می باشد.

در روش عمومی در زمان ورود و خروج کارت به دستگاه نشان داده می شود و دستگاه بر اساس تعرفه هزینه را محاسبه کرده و فیش مربوطه چاپ و یا در نمایشگر نمایش داده می شود.

در روش اعتباری در به محض زدن کارت، اعتبار شخص کنترل شده و در صورت مجاز بودن فرد اطلاعات مربوطه در کامپیوتر مرکزی ثبت شده و اعتبار معینی از کارت شخص کم شده و راهبند باز می شود.

سیستم کنترل تردد پارکینگ دوربین پارکینگ

 این دوربین به کامپیوتر یا شبکه متصل شده و در هنگام ورود و خروج خودرو از آن عکس می گیرد و تصاویر لازم را ذخیره می کند. این کار برای کنترل خروج خودرو مورد نیاز می باشد.

سیستم کنترل تردد پارکینگ راهبند

از این دستگاه برای کنترل تردد به پارکینگ استفاده می شود. راهبند را می توان به صورت دستی یا کامپیوتری با استفاده از دستگاه کنترل تردد پارکینگ کنترل کرد. راهبند با گرفتن فرمان از دستگاه اجازه ورود و یا خروج را به خودرو می دهد و پس از تردد خودرو به صورت اتوماتیک بسته می شود.

سیستم کنترل تردد پارکینگ مدیریت پارکینگ از طریق تکنولوژی RFID

یک راه حل برای مشکلات موجود در کنترل تردد پارکینگسیستم های مدیریت پارکینگ، از طریق تکنولوژی RFID ارائه می شود. خواننده RFID، برچسب های RFID، رایانه ها، موانع و نرم افزار به عنوان اجزای اصلی فناوری RFID استفاده می شوند.

این نرم افزار برای مدیریت، کنترل و گزارش گیری عملیات برای پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرند. چک کردن ورود و خروج ماشین ها در پارکینگ تحت کنترل خوانندگان RFID ، برچسب ها و موانع صورت می گیرد. با استفاده از این سیستم ها، هزینه های کارکنان به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

سیستم کنترل تردد پاکینگ

با استفاده از این تکنولوژی در آینده می توان از پارکینگ های بدون سرنشین، ایمن و اتوماتیک با تکنولوژی RFID استفاده کرد. چک کردن ورود و خروج ماشین ها در پارکینگ به سرعت و بدون نیاز به توقف خودرو انجام خواهد شد به طوری که مشکل ترافیک در طول این فرآیند کاهش می یابد و یا حتی کاملا حذف می شود.

گزارش های به دست آمده ازسیستم RFID ، به صورت دوره ای از طریق اینترنت به یک وب سرور منتقل می شوند و در بازه های زمانی تعیین شده به روز می شوند. در صورت لزوم، کاربر می تواند پارکینگ خود را از دو روش برنامه وب سایت و برنامه اندروید رزرو کند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

سیستم کنترل تردد پارکینگ سیستم پارکینگ تشخیص پلاک

نرم افزارکنترل تردد پارکینگسیستم پارکینگ تشخیص پلاک، قابل استفاده در تمامی پارکینگ ها از جمله پارکینگ های عمومی، پارکینگ های طبقاتی، پارکینگ های خصوصی و اداری می باشد. نرم افزار پارکینگ تشخیص پلاک با استفاده از دوربین پلاک خوان که در قسمت ورودی پارکینگ نصب می گردد ، اقدام به عکس برداری از خودروهای در حال ورود و یا خروج از پارکینگ نموده با تشخیص شماره پلاک اقدام به ثبت تردد خودرو در بانک اطلاعاتی خود می نماید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

سیستم کنترل تردد پارکینگ قیمت سیستم پارکینگ

قیمت کنترل تردد پارکینگسیستم پارکینگ با توجه به محیط مورد استفاده و امکانات لازم متغیر است. جهت اطلاع از قیمت، خرید و مشاوره سیستم پارکینگ، می توانید با کارشناسان شرکت فرزان کارت آسیا تماس بگیرید.

مشاوره و سفارشات

 


نظرات بینندگان

هنوز نظری ثبت نگردیده است. شما اولین نفری باشید که نظر می دهید

ضمن تشکر از شما، نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از تایید همکاران نظر شما قابل مشاهده خواهد بود.
ارسال پیام شما با مشکلی مواجه شده است، لطفا بعدا تلاش نمایید