گیت کنترل تردد، انواع و کاربردهای آن

گیت کنترل تردد، انواع و کاربردهای آن

گیت کنترل تردد جزو موانع فیزیکی سیستم های کنترل و مدیریت تردد می باشد. گیت کنترل تردد برای کمک به ایجاد حفظ حریم شخصی و ایمنی، به کار می رود.

* گیت کنترل تردد

امروزه در بیشتر مکان هایی که تعداد زیادی از کارکنان و افراد رفت و آمد دارند نیاز به یک گیت کنترل تردد می باشد. گیت کنترل تردد برای کمک به ایجاد حفظ حریم شخصی و ایمنی، به کار می رود. گیت کنترل تردد سرمایه گذاری کوچکی است که در طولانی مدت مزایای بسیاری به همراه دارد.

 گیت کنترل تردد از مهم ترین اجزاء موانع فیزیکی سیستم های کنترل و مدیریت تردد در سازمان ها و مکان های پر تردد می باشند که بر اساس نوع کاربری و همچنین نسبت به طراحی و معماری فضای مورد نظر می توان دستگاه مناسب را انتخاب کرد.

* کاربرد گیت کنترل تردد

دستگاه  کنترل تردد با توجه به دارا بودن انواع روش های شناسایی همانند اثر انگشت گیت کنترل تردد بر ورود افراد و دسترسی آن ها به استفاده از امکانات و یا مکان های خاص نظارت دارد و مشخص می کند چه کسی مجاز به این دسترسی می باشد. امروزه گیت کنترل تردد متنوعی با سیستم های گوناگون در بازار هستند که بنابه مشخصات مکان مورد نظر و چگونگی دسترسی افراد، مشتری را از حق انتخاب بالایی برخوردار می نماید.

گیت های کنترل تردد به طور کل  برای مدیریت و کنترل نفرات در اماکن پر تردد مانندایستگاه های مترو ، ورزشگاه ها ، مراکز تجاری و مراکز دولتی و در بعضی از مکان های خاص مانند ادارات دولتی و اماکن خاص امنیتی به کار گرفته می شوند.

ساختار و عملکرد این سامانه ها با ترکیبی از تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی شکل می گیرد و با نرم افزارهای خاص مدیریت می گردند. در وب سایت فرزان کارت آسیا تنوع محصولات مانند گیت کنترل تردد و دستگاه حضور و غیاب این امکان را به شما می دهد تا بتوانید قدرت انتخاب بیشتری داشته باشید.

* انواع گیت کنترل تردد

انواع   گیت کنترل تردد  موارد استفاده بسیار متنوعی دارند و بسته به نوع استفاده، محل استفاده و از همه مهمتر نیاز مصرف کننده ها، دارای طبقه بندی مختلفی می باشند. انواع گیت کنترل تردد عبارتند از گیت کنترل تردد سه اهرمی، گیت کنترل تردد دو اهرمی، گیت کنترل تردد کشویی، گیت کنترل تردد پروانه ای، گیت کنترل تردد شیشه ای، گیت کنترل تردد گردان و ... که با ورود به منو محصولات می توانید اطلاعات بیشتری از هر نوع گیت های کنترل تردد کسب نمایید. در ادامه به توضیح مختصری از چند نوع پرکاربرد گیت های کنترل می پردازیم.

* گیت کنترل تردد شیشه ای

 گیت کنترل تردد متداول ترین سیستم  برای بازرسی و کنترل تردد افراد در زمان ورود و یا خروج از اماکنی است که کنترل تردد در آن ها ضروری می باشد.

گیت کنترل تردد شیشه ای را می توان برای کنترل دسترسی، حضور و غیاب، کنترل بلیط و برنامه های مدیریت مصرف و مکان هایی از قبیل فرودگاه ها، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، باشگاه های ورزشی، استادیوم ها، سالن های کنفرانس و سخنرانی، سازمان ها و ادارات، کارخانجات، خروجی انبارها و کارگاه ها... استفاده کرد.

لازم به ذکر است که گیت کنترل تردد شیشه ای به دلیل مجهز بودن به سیستم رانش الکترومکانیکی از قیمت بالاتری نسبت یه گیت های سه اهرمی برخوردار می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

گیت کنترل تردد شیشه ای

* گیت کنترل تردد کشویی

 گیت کنترل تردد کشویی از جنس استنلس استیل (استیل ضدزنگ) می باشد و دارای طراحی حرفه ای و بدنه بسیار قوی و بادوام است. این گیت دارای رابط های الکتریکی استاندارد انعطاف پذیر برای یکپارچه سازی با سیستم های خارجی را دارا است. این گیت را می توان با دستگاه های متعدد مانند کارت، اثر انگشت و تشخیص چهره یکپارچه نمود.

همچنین، قابلیت ارتباط با رابط های تخصصی سیستم آتش نشانی را داراست گیت کشویی پره ای را می توان برای کنترل دسترسی، حضور و غیاب، کنترل بلیط و برنامه های مدیریت مصرف و استفاده مناسب برای ایستگاه های مترو و اتوبوس، جاذبه های گردشگری، نمایشگاه ها و یا کنترل کانال های ویژه برای همایش ها، کارخانه ها، شرکت ها و موسسات عمومی و غیره استفاده نمود. برای اطلاعات بیشتر می توانید به  این صفحه مراجعه کنید.

گیت کنترل تردد کشویی

* گیت کنترل تردد سه اهرمی

گيت کنترل تردد سه اهرمي يكي از متداول ترين و پركاربردترين گيت هاي کنترل تردد مورد استفاده در دانشگاه ها، سازمان ها، خوابگاه ها و كارخانه ها می باشد كه متناسب با محل نصب و شرايط كاربردي، در ابعاد و اشكال مختلفي ساخته مي شود.

نيروي حركت اهرم هاي مانع در اين گيت کنترل تردد مي تواند "شخص عبور كننده" و يا "موتور الكتريكي" باشد كه البته حركت توسط "شخص عبور كننده" متداول تر و از لحاظ هزینه گیت کنترل تردد ارزان تر است. با  نصب سیستم حضور غیاب  بر روی این نوع گیت ها می توان هم حضور و غیاب پرسنل و هم کنترل تردد افراد را نظارت نمود. برای اطلاعات بیشتر می توانید به  این صفحه مراجعه کنید.

گیت کنترل تردد سه اهرمی

* گیت کنترل تردد دو اهرمی

كاربرد ويژه ي گيت های دو اهرمی در مكان هاي پر رفت و آمد تعريف مي شود. حذف يك اهرم باعث شده كه بتوان گيت را در ساعات پر ترافيك در وضعيت بدون مانع قرارداده و ظرفيت تردد افراد را بالا برد. سنسورهای استفاده شده در گیت به نحوی چیدمان شده اند که تا حد بسیاز زیادی جلوی تخلف های احتمالی تردد کنندگان را می گیرد و عبوری همراه با نظم و امنیت ایجاد می کند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به  این صفحه   مراجعه کنید.

گیت کنترل تردد دو اهرمی

* قیمت گیت کنترل تردد

قیمت  گیت کنترل تردد با توجه به نوسانات ارز متغیر است. جهت اطلاع از قیمت، خرید و مشاوره انواع گیت کنترل تردد ، می توانید با کارشناسان شرکت فرزان کارت آسیا تماس بگیرید.
مشاوره و سفارشات

 


نظرات بینندگان

هنوز نظری ثبت نگردیده است. شما اولین نفری باشید که نظر می دهید

ضمن تشکر از شما، نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از تایید همکاران نظر شما قابل مشاهده خواهد بود.
ارسال پیام شما با مشکلی مواجه شده است، لطفا بعدا تلاش نمایید