خدمات چاپ کارت و زیر مجموعه های آن

خدمات چاپ کارت و زیر مجموعه های آن

چاپ کارت با سایز دلخواه و کمترین زمان ممکن در فرزان کارت آسیا صورت می گیرد. برای چاپ کارت از دو روش چاپ دیجیتال و چاپ آفست استفاده می شود.

* خدمات چاپ کارت

کارت ویزیت برخلاف آن که یک تبلیغ ساده و معمولی به نظر می رسد، درعین حال می تواند تاثیر مهمی بر مخاطبین شما بگذارد. انتخاب نوع درست کارت با توجه به نوع فعالیت و مخاطبین شما از نکات مهم و اساسی است.
باید در نظر داشت که اگر مخاطبین شما افراد یا شرکت های خاص می باشند حتما از کارت های شکیل و جذاب ، چه از نظر طرح و چه نوع کارت استفاده شود. زیرا نوع کارت شما باعث ایجاد اولین تفکر از سوی مخاطبان نسبت به شما می باشد. پس بهتر است که این تفکر از همان لحظه اول به بهترین نحو باشد.

در حال حاضر یکی از  پر کاربردترین شیوه های احراز هویت    برای ارائه هر گونه خدمات، استفاده از کارت های پی وی سی (PVC) است. با توجه به کاربرد روز افزون کارت های پی وی سی (PVC)، چاپ با کیفیت و مقرون به صرفه این نوع کارت ها دارای اهمیت می باشد.

چاپ دیجیتال فوری     کارت ویزیت   با سایز دلخواه و کمترین زمان ممکن در فرزان کارت آسیا صورت می گیرد. در فرزان کارت آسیا امکان چاپ انواع کارت به صورت فوری از قبیل کارت گلاسه، کارت لمینت مات و براق و کارت های فانتزی وجود دارد. معمولا کارت ها به صورت فوری چاپ می شوند و در تیراژ دلخواه مشتریان گرامی، تحویل آن ها می گردند.

* چاپ کارت

برای چاپ کارت از دو روش استفاده می شود. چاپ دیجیتال و چاپ آفست.

* چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال برای کارهای چاپی با تیراژ پایین و سرعت بالا مناسب می باشد و دستگاه های چاپ دیجیتال قابلیت چاپ بروشور، کاتالوک، کارت ویزیت، کارت پرسنلی و نمونه گیری چاپ برای کتاب و دیگر موارد را دارد.

در فرزان کارت آسیا قابلیت چاپ فوری انواع کارت پی وی سی PVC با ضخامت های مختلف از ۳۰۰ میکرون الی ۸۰۰ میکرون در تیراژهای مختلف وجود دارد.

1. کارت پی وی سی (۷۶۰ میکرونی) در ابعاد استاندارد عابربانکی با لبه های گرد می باشد.

2. چاپ کارت پی وی سی بصورت چهار رنگ و ۲ رو می باشد.

3. جنس این کارت مانند کارت های عابر بانک پلاستیکی و قابل انعطاف می باشد.

4. بدلیل روکش دار بودن سطح چاپ با ماندگاری بالا و کیفیتی فوق العاده می باشد.

 چاپ دیجیتال کارت PVC  مناسب ترین روش چاپ برای تیراژ پایین می باشد. در صورتی که اطلاعات مورد نظر از قبیل نام، تصویر، کارت های شناسایی و ... جهت چاپ بر روی هر کارت متغیر باشد، از چاپ دیجیتال کارت پی وی سی استفاده می شود.

از چاپ دیجیتال کارت PVC جهت چاپ کارت بانکی، چاپ کارت دانش آموزی، چاپ کارت پرسنلی، چاپ کارت پرسنلی، چاپ کارت اعتباری مشتریان، چاپ کارت حضور و غیاب، چاپ کارت شناسایی، چاپ کارت قفل هتلی، چاپ کارت برجسته، چاپ کارت دانشجویی و ... استفاده می شود.

فرزان کارت آسیا خدمات مربوط به چاپ دیجیتال کارت پی وی سی و  انواع کارت های پرسنلی مشتریان را انجام می دهد. برای چاپ دیجیتال کارت PVC، دستگاه های چاپ از روش چاپ دیجیتال غیر مستقیم استفاده می کنند. این خدمات شامل:

1. قابلیت طراحی گرافیکی کارت پرسنلی مشتریان

2. قابلیت اسکرچ بر روی کارت پرسنلی مشتریان در هر تیراژ

3. قابلیت شخصی سازی کارت پرسنلی مشتریان

4. قابلیت چاپ دیجیتال اطلاعات متغیر بر روی کارت پرسنلی مشتریان از جمله: شماره سریال، چاپ مشخصات، شماره پرسنلی و ...

5. قابلیت کدینگ کردن کارت پرسنلی مشتریان

6. چاپ دیجیتال کارت پرسنلی مشتریان فرزان کارت آسیا جهت سیستم های پرسنلی مختلف

* چاپ آفست

در این روش عملیات چاپ بر روی کارت در چاپخانه به صورت افست انجام می شود. قیمت تمام شده این نوع چاپ پایین تر از چاپ دیجیتال است ولی امکان خصوصی سازی کارت (شماره پرسنلی و نام و تصویر پرسنلی) وجود ندارد و تنها می توان یک طرح ثابت را بر روی کارت چاپ نمود. همچنین به منظور ماندگاری بیشتر تصاویر چاپ شده بر روی کارت می توان پس از چاپ محافظ لمینت نیز بر روی کارت کشید.

  چاپ افست   کارت پی وی سی در تیراژهای نسبتا بالا و با ضخامت های 500-300 میکرون انجام می شود. چاپ افست کارت پی وی سی دارای بهترین کیفیت و از نظر اقتصادی دارای قیمت مناسبی می باشد.

چاپ افست کارت پی وی سی  دارای طرح ثابت است و نمی  توان بخش های متغیر را در آن چاپ کرد. در چاپ افست کارت پی وی سی  میتوان همزمان پشت و روی کارت را چاپ کرد. چاپ افست کارت پی وی سی  به دلیل عدم برجستگی یا فرورفتگی در رابط چاپ، چاپ مسطح نیز می نامند.در چاپ افست کارت پی وی سی  از حداقل تیراژ 1000 عدد کارت استفاده می شود.

 چاپ افست کارت پی وی سی  در دو نوع چاپ افست خشک و معمولی تقسیم بندی شده است. در چاپ افست معمولی از آب استفاده می شود. ظرف آب، محلول آب، نوردهای آب و رفتار آب و مرکب بخش اساسی افست معمولی است. در چاپ افست خشک آب وجود ندارد. حذف محلول رطوبت دهی در افست خشک دارای مزایایی است که آن را بهتر از چاپ افست معمولی کرده است از جمله: جلوگیری از اتلاف آب صنعتی، دوستدار محیط زیست بودن، دانسیته بالای مرکب مصرفی، ایجاد تصاویر شارپ تر و دقیق تر، قابلیت چاپ بر روی سطوح غیر جاذب مثل پلاستیک و....

فرزان کارت آسیا چاپ افست انواع کارت های تخفیف را با دارا بودن دستگاههای چاپ افست خشک و چاپ است معمولی انجام می دهد. 

مشاوره و سفارشات

 


نظرات بینندگان

هنوز نظری ثبت نگردیده است. شما اولین نفری باشید که نظر می دهید

ضمن تشکر از شما، نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از تایید همکاران نظر شما قابل مشاهده خواهد بود.
ارسال پیام شما با مشکلی مواجه شده است، لطفا بعدا تلاش نمایید