با پرینتر Evolis Pebble 4 Smart بیشتر آشنا شویم

با پرینتر  Evolis Pebble 4 Smart بیشتر آشنا شویم

پرینتر Evolis Pebble 4 Smart یکی از محصولاتی است که می‌تواند به عنوان یک چاپگر کارت PVC رومیزی یا دفتری برای شما خدمت کند و برای کارت هوشمند استفاده شود.

 پرینتر Evolis Pebble 4 Smart پرینتر Evolis Pebble 4 Smart یکی از دستگاه‌هایی است که برای چاپ کارت pvc یا سایر کارت‌های پلاستیکی استفاده می‌شود و عملکرد آن به شکلی است که به عنوان پرینتر رومیزی و پرینتر دفتری قابل استفاده است. نکته مهمی که درمورد این پرینتر وجود دارد این است که از لفظ هوشمند برای آن استفاده می‌شود. واژه هوشمند می‌تواند نشان دهنده توانایی پرینتر در چاپ و کدگذاری کارت‌های pvc باشد.

 بنابراین در این مطلب در ابتدا به معرفی کلی پرینتر Evolis Pebble 4 Smartپرینتر Evolis Pebble 4 Smart خواهیم پرداخت و در ادامه ضمن معرفی قابلیت‌ها و امکانات آن، شرایط عملکردی مناسب برای کار پرینتر را نیز ذکر خواهیم کرد.

 پرینتر Evolis Pebble 4 Smart معرفی کلی پرینتر Evolis Pebble 4 Smart

 پرینتر Evolis Pebble 4 Smartپرینتر Evolis Pebble 4 Smart یک چاپگر کارت pvc برای چاپ رنگی و چاپ سابلیمیشن کارت‌های پلاستیکی است که هم به صورت انتقال حرارتی و هم به صورت چاپ سابلیمیشن می‌تواند کارت‌های پلاستیکی را چاپ کند. این پرینتر در ابعاد 15.6 × 9.3 × 7.6 اینچ ساخته شده است و وزن آن تنها ۵ کیلو و ۸۰۰ گرم است. این اندازه گیری‌ها نشان می‌دهد که دستگاه مورد نظر هم می‌تواند به عنوان یک پرینتر رومیزی در یک کارگاه استفاده شود و هم قابلیت استفاده به عنوان یک چاپگر کارت pvc دفتری را دارد.

در مورد معرفی پرینتر Evolis Pebble 4 Smart پرینتر Evolis Pebble 4 Smart شاید بد نباشد که اشاره‌ای به توانایی آن از لحاظ ورودی و خروجی هم داشته باشیم. این پرینتر توانایی بالایی در چاپ رنگی و چاپ تک رنگ دارد و بارگزاری محیط آن به صورت خودکار انجام می‌گیرد. بنابراین می‌توان از دستگاه چاپگر برای چاپ کارت‌های مختلف با کاربردهای متنوع استفاده کرد.

پرینتر Evolis

 پرینتر Evolis Pebble 4 Smart قابلیت‌ها و امکانات پرینتر Evolis Pebble 4 Smart

از نکات جالبی که در مورد پرینتر Evolis Pebble 4 Smart پرینتر Evolis Pebble 4 Smart می‌توان به آن اشاره کرد، ظرفیت بالای آن در چاپ کارتهای pvc و کارتهای پلاستیکی است. پوشش دادن کارت‌ها با اندازه‌های مختلف و ارائه سرعت‌های متفاوت در چاپ کارت‌های رنگی و تک رنگ از ویژگی‌های مهم این پرینتر است. بنابراین در مورد قابلیت‌ها و امکانات آن می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 پرینتر Evolis Pebble 4 Smart قابلیت چاپ کارت‌های پلاستیکی و پی وی سی به صورت کارت‌های معمولی و هوشمند؛

 پرینتر Evolis Pebble 4 Smart ارائه تکنولوژی چاپ رنگی سابلیمیشن و چاپ حرارتی

 پرینتر Evolis Pebble 4 Smart سرعت چاپ 1000 کارت در ساعت برای کارت‌های تک رنگ و چاپ ۱۵۰ کارت رنگی در ساعت

 پرینتر Evolis Pebble 4 Smart برخورداری از صفحه مخصوص چاپ کارت‌های هوشمند

 پرینتر Evolis Pebble 4 Smart پشتیبانی از کارت‌های ABS، پلی اتیلن، کارت‌های pvcو کارت‌های pvc ترکیبی؛

 پرینتر Evolis Pebble 4 Smart پشتیبانی از اندازه‌های مختلف کارت‌های هوشمند مانند CR-79 و CR-80؛

 پرینتر Evolis Pebble 4 Smart ظرفیت ورودی ۳۰۰ کارت برای پرینتر؛

 پرینتر Evolis Pebble 4 Smart ارائه ماکسیموم رزولوشن و کیفیت 300dpi

 پرینتر Evolis Pebble 4 Smart پشتیبانی از سیستم عامل‌های مختلف مانند مکینتاش، لینوکس، و انواع ویندوزهای شرکت مایکروسافت

 پرینتر Evolis Pebble 4 Smart ظرفیت خروجی ۱۵۰ کارت برای پرینتر

  پرینتر Evolis Pebble 4 Smartامکانات جانبی و متعلقات پرینتر اولیس

 پرینتر Evolis Pebble 4 Smartپرینتر Evolis Pebble 4 Smart به عنوان یک دستگاه الکتریکی و یک چاپگر هوشمند طبیعتاً دارای قسمتهای مصرفی دیگری هم هست که خریدار باید با توجه به شرایط کارکرد خود در فواصل زمانی مشخص آنها را تعویض کند. در مورد پرینترها لوازم مصرفی شامل ریبون، کیت تمیز کننده، آداپتور دستگاه و انکودر هستند. بنابراین در مورد امکانات جانبی این پرینتر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

این پرینتر از انواع ریبون رنگی و ریبون سیاه پشتیبانی می‌کند و مواد آن توسط شرکت اولیس تولید می‌شود. از قسمت ریبون چاپگر کارت pvc ریبون چاپگر کارت pvc ریبون چاپگر کارت pvcمی‌توانید انواع مختلف ریبون ها را پیدا کنید.

کیت تمیز کننده این چاپگر همراه با آن در زمان خرید پرینتر به خریدار داده می‌شود و پس از اتمام آن می‌تواند از شرکت‌های دیگر یا از محصولات خود شرکت استفاده کند. انواع این محصولات را در بخش کیت تمیز کننده چاپگر کارت pvc کیت تمیز کننده چاپگر کارت pvc  کیت تمیز کننده چاپگر کارت pvcپیدا کنید.

آداپتور استفاده شده در این پرینتر با ولتاژ متناوب ۱۲۰ تا ۲۳۰ ولت کار می‌کند و می‌توان آن را با آداپتورهای معمولی جایگزین کرد.

 این پرینتر به عنوان پرینتر هوشمند شناخته می‌شود و با کمک انکودر قابلیت کدینگ و رمزگذاری کارت‌های هوشمند را دارد.

کیت تمیز کننده

 پرینتر Evolis Pebble 4 Smart شرایط عملکردی پرینتر Evolis Pebble 4 Smart

اما برای کسانی که قصد خرید  پرینتر Evolis Pebble 4 Smartپرینتر Evolis Pebble 4 Smart را دارند رعایت کردن برخی نکات الزامی است. شرکت تولید کننده این پرینتر شرایط استاندارد و مشخصی برای نصب و راه اندازی آن در نظر گرفته است که شما به عنوان خریدار باید آنها را رعایت کنید. شرایط نگهداری پرینتر عبارتند از:

 پرینتر Evolis Pebble 4 Smart استفاده از جریان الکتریکی متناوب بین ۱۲۰ تا ۲۳۰ ولت

 پرینتر Evolis Pebble 4 Smart استفاده از فرکانس ۵۰ تا ۶۰

 پرینتر Evolis Pebble 4 Smart سیستم ارتباطی با استفاده از سیم؛

 پرینتر Evolis Pebble 4 Smart امکان اتصال به کامپیوتر با استفاده از پورت usb؛

 پرینتر Evolis Pebble 4 Smart قابلیت نصب و پشتیبانی توسط سیستم عامل‌های مکینتاش، لینوکس و ویندوزهای شرکت مایکروسافت؛

 پرینتر Evolis Pebble 4 Smart حداقل دمای عملکردی ۵۹ فارنهایت یا ۱۵ درجه سانتیگراد

 پرینتر Evolis Pebble 4 Smart حداکثر دمای عملکردی ۸۶ فارنهایت یا ۳۰ درجه سانتیگراد

 پرینتر Evolis Pebble 4 Smart محدوده رطوبتی استاندارد بین ۲۰ تا ۶۵ درصد.

  پرینتر Evolis Pebble 4 Smartقیمت پرینتر Evolis Pebble 4 Smart

 برای کسانی که به دنبال اطلاع از قیمت  پرینتر Evolis Pebble 4 Smartپرینتر Evolis Pebble 4 Smart هستند می‌توان گفت که اطلاعات مشخص و ثابتی در مورد آن وجود ندارد و در شرکت‌های ایرانی شما باید مستقیماً با فروشنده تماس بگیرید. این موضوع به این دلیل است که این پرینتر وارداتی است و نوسانات نرخ ارز بر قیمت آن تأثیر گذار است. در حال حاضر این پرینتر در فروشگاه‌های خارجی مانند آمازون با قیمتی نزدیک به ۴۰۰ یورو به فروش می‌رسد و ریبون رنگی آن ۲۰ یورو و همچنین کیت تمیز کننده آن با قیمت ۱۵ یورو به فروش می‌رسد.

 بنابراین اگر به دنبال خرید پرینتر Evolis Pebble 4 Smart پرینتر Evolis Pebble 4 Smart هستید یا قصد خرید ریبون رنگی Evolis Pubble4 را دارید می‌توانید از شماره‌های درج شده در بنر زیر استفاده کنید و با کارشناسان ما در فرزان کارت آسیا در تماس باشید.

مشاوره و سفارشات

 


نظرات بینندگان

هنوز نظری ثبت نگردیده است. شما اولین نفری باشید که نظر می دهید

ضمن تشکر از شما، نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از تایید همکاران نظر شما قابل مشاهده خواهد بود.
ارسال پیام شما با مشکلی مواجه شده است، لطفا بعدا تلاش نمایید