پرینتر چاپ کارت پی وی سی XID

پرینتر چاپ کارت پی وی سی XID

پرینتر چاپ کارت پی وی سی XID یکی از چاپگرهای کارت پی وی سی به صورت چاپ تک رو است که قابلیت نصب ماژول کدینگ و چاپ دورو را دارد.

اصولاً گشتن به دنبال یک چاپگر کارت pvcچاپگر کارت pvc نیاز به شناخت گزینه‌های مختلف دارد و به همین دلیل پرینتر چاپ کارت پی وی سی XID هم می‌تواند یکی از گزینه‌های مناسب باشد. این چاپگرها به دلیل خصوصیات امنیتی و قابلیت کد گذاری کارتهای هوشمند، از چاپگرهای محبوب در حوزه کارت‌های پلاستیکی و کارت‌های pvc محسوب می‌شوند.چاپگر کارت pvcپرینترهای معروف مانند فارگو ۵۰۰۰ و Hiti cs200، این پرینتر هم از لحاظ عملکردی می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

 بنابراین در این مطلب به معرفی و مشخصات فنی پرینتر چاپ کارت پی وی سی XID خواهیم پرداخت و در مورد نحوه استفاده و شرایط عملکردی آن بحث خواهیم کرد.

پرینتر چاپ کارت پی وی سی XID توصیف کلی پرینتر چاپ کارت پی وی سی XID

چاپگر کارت pvcپرینتر چاپ کارت پی وی سی XID یکی از چاپگرهای مدرن موجود در بازار است که برای چاپ کارت pvc و انواع کارت‌های پلاستیکی قابل استفاده است. این پرینتر از برخی ویژگی‌ها برخوردار است که آن را تحت عنوان یک پرینتر امنیتی معرفی می‌کنند. قابلیت استفاده از ماژول‌های چاپ دورو و همچنین ماژول انکودر ویژگی‌هایی هستند که برای بسیاری از شرکت‌ها که به دنبال چاپ کارت شناسایی و چاپ کارت پرسنلی هستند، یک نعمت محسوب می‌شود.

پرینتر چاپ کارت pvc ویژگی مهم دیگری که در مورد چاپگر XID3800 وجود دارد این است که اندازه آن برای یک پرینتر رومیزی و یک پرینتر دفتری مناسب است. این پرینتر با وزنی حدود ۱۴ کیلوگرم و با ابعاد ۳۲۲ × ۳۴۳ × ۳۶۰ میلیمتر به بازار عرضه شده است. بنابراین طبیعی است که از آن انتظار چاپ و با تعداد بالا داشته باشیم و حتی برای چاپ دورو با کمک ماژول استفاده شود. امکان ارتباط از طریق کابل ارتباطی usb و اترنت ویژگی‌های دیگری است که برای کارهای شرکتی و شکل کارگاه‌های بزرگ ایده آل است.
پرینتر چاپ کارت پی وی سی XID

پرینتر چاپ کارت پی وی سی XID مشخصات فنی پرینتر چاپ کارت پی وی سی XID

وقتی که بخواهیم یک چاپگر را از لحاظ فنی بررسی کنیم، باید ببینیم که راه‌های ارتباطی آن با سیستم‌های کامپیوتری به چه شکل است، سیستم ورودی و خروجی آن به چه صورت است، فضای کافی برای ذخیره سازی دارد یا خیر، در نهایت از چه تکنولوژی برای چاپ کارت pvc بهره می‌برد. در این حالت برای معرفی مشخصات فنی چاپگر کارت pvcپرینتر چاپ کارت پی وی سی XID باید به موارد زیر اشاره کنیم:

پرینتر چاپ کارت pvc امکان ارتباط از طریق پورت usb و اترنت به کامپیوتر.

پرینتر چاپ کارت pvc برخورداری از حافظه با حجم ۳۲ مگابایت برای ذخیره سازی برخی الگوهای چاپ.

پرینتر چاپ کارت pvc انجام چاپ با تکنولوژی چاپ معکوس برای بالا بردن کیفیت چاپ کارت pvc.

پرینتر چاپ کارت pvc پشتیبانی از چاپ کارت‌های pvc، کارت‌های pvc کامپوزیتی، کارت‌های ABS، کارت‌های پلی اتیلنی و کارتهای پلی کربنات.

پرینتر چاپ کارت pvc پشتیبانی از کارت‌های pvc و کارت‌های شناسایی با ابعاد استاندارد CR 80.

پرینتر چاپ کارت pvc پشتیبانی از کارت‌های با ضخامت 0.25 میلی متر تا 1.02 میلی متر.

پرینتر چاپ کارت pvc ظرفیت کارت ورودی ۲۰۰ کارت و ظرفیت کارت خروجی ۱۰۰ کارت.

پرینتر چاپ کارت pvc امکان چاپ ۱۲۰ کارت pvc به صورت چاپ تک رو در یک ساعت.

 پرینتر چاپ کارت pvcپشتیبانی از رزولوشن چاپ  300dpi برای انجام چاپ‌های با کیفیت.

پرینتر چاپ کارت pvc امکان اتصال به انواع ویندوزهای کامپیوتری.

پرینتر چاپ کارت پی وی سی XID امکانات جانبی چاپگر XID

یکی از موارد مهمی که در پرینترهای چاپ کارت pvc وجود دارد و ما به هنگام خرید پرینتر چاپ کارت پی وی سی XID هم باید به آن توجه داشته باشیم، مسئله دسترسی به امکانات جانبی و موارد مصرفی آن است. اصولاً در پرینترها چهار ابزار اهمیت ویژه‌ای دارند:

پرینتر چاپ کارت pvcکارت کلینر: کارت کلینر یا کیت تمیز کننده شامل تجهیزات همراه چاپگر برای تمیز کردن بخش‌های مختلف و به طور ویژه بخش هد دستگاه است. از قسمتپرینتر چاپ کارت pvc  ریبون چاپگر کارت pvc پرینتر چاپ کارت pvc می‌توانید انواع مختلف ریبون ها را پیدا کنید.

پرینتر چاپ کارت pvc ریبون رنگی: این ریبون ها با ظرفیت مشخصی برای چاپ کارت پی وی سی قابل استفاده هستند و بعد از اتمام دوباره باید جایگزین شوند. انواع این محصولات را در بخشپرینتر چاپ کارت pvc کیت تمیز کننده چاپگر کارت pvc پرینتر چاپ کارت pvcپیدا کنید.

پرینتر چاپ کارت pvc ماژول‌ها: ماژول‌های همراه چاپگر کارت pvc  شامل مدل‌های مختلف می‌شود که برخی از آنها برای کدینگ و برخی نیز برای چاپ دورو استفاده می‌شوند.

پرینتر چاپ کارت pvc آداپتور: آداپتور به عنوان ماده مصرفی شناخته نمی‌شود، اما یکی از قطعاتی است که معمولاً بعد از تحمل فشار زیاد ممکن است بسوزد و به همین دلیل خریداران دستگاه به فکر تأمین آن هم هستند.
ریبون رنگی

پرینتر چاپ کارت پی وی سی XID شرایط عملکردی چاپگر کارت PVC

اما اگر برای خرید چاپگر کارت pvcپرینتر چاپ کارت پی وی سی XID اقدام کرده‌اید و می‌خواهید آن را در کارگاه خود به کار ببرید، لازم است که برخی شرایط استاندارد و از پیش تعیین شده توسط شرکت سازنده رعایت شود. این قوانین و شرایط در ایجاد شرایط استاندارد برای کار دستگاه و مهم هستند و به همین دلیل در کاتالوگ دستگاه به آن‌ها اشاره می‌شود. برخی از شرایط عملکردی مناسب برای این دستگاه عبارتند از:

پرینتر چاپ کارت pvc استفاده از کابل شبکه برای اتصال به پورت usb و اترنت.

پرینتر چاپ کارت pvc ایجاد فضای باز و مناسب برای کار کردن دستگاه در شرایط استاندارد

پرینتر چاپ کارت pvc استفاده از ویندوز مناسب بر روی کامپیوتر و استفاده از سیستم عامل‌های از پیش تعیین شده

پرینتر چاپ کارت pvc به کار بردن دستگاه در شرایط دمایی عملیاتی بین ۱۵ درجه سانتیگراد تا ۳۰ درجه سانتیگراد

پرینتر چاپ کارت pvc استفاده از دستگاه در شرایط رطوبتی بین ۳۵ درصد تا ۷۵ درصد

پرینتر چاپ کارت pvc تأمین جریان الکتریکی بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ ولت و ۲۲۰ تا ۲۴۰ متر در مدل‌های مختلف و همچنین تأمین ۵۰ تا ۶۰ هرتز

پرینتر چاپ کارت پی وی سی XID

چاپ کارت پی وی سی XID قیمت پرینتر چاپ کارت پی وی سی XID

اما به عنوان گزینه نهایی، بد نیست که اشاره‌ای به قیمتچاپگر کارت pvcپرینتر چاپ کارت پی وی سی XID داشته باشیم. با وجود اینکه قیمت اعلام شده برای این پرینتر در سایت‌های معروف بین المللی مانند آمازون مبلغی در حدود ۲۲۱۳ یورو تا ۲۴۰۰ یورو عنوان شده است، اما متاسفانه در وبسایت های ایرانی اعلام قیمتی وجود ندارد و شما باید با شرکت فروشنده تماس بگیرید. دلیل مشخص نبودن قیمت این دستگاه هم به دلیل وارداتی بودن آن و تغییرات نرخ ارز در بازار برمی گردد.

 در ضمن برای لوازم جانبی دیگر مانند ریبون رنگی قیمت ۱۶۲ یورو، برای کیت تمیز کننده قیمت ۴۲ یورو برای ماژول چاپ دورو قیمت ۱۹۱۰ یورو اعلام شده است. شما هم به عنوان مشتری فرزان کارت آسیا اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر از این دستگاه هستید می‌توانید با کمک شماره‌های درج شده در بنر زیر با کارشناسان ما در تماس باشید.

مشاوره و سفارشات

 


نظرات بینندگان

هنوز نظری ثبت نگردیده است. شما اولین نفری باشید که نظر می دهید

ضمن تشکر از شما، نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از تایید همکاران نظر شما قابل مشاهده خواهد بود.
ارسال پیام شما با مشکلی مواجه شده است، لطفا بعدا تلاش نمایید