پرینتر چاپ کارت Magicard و لوازم مصرفی آن

پرینتر چاپ کارت Magicard و لوازم مصرفی آن

اگر به فکر خرید پرینتر چاپ کارت Magicard هستید و در مورد قیمت ریبون چاپگر مجیکارد و لوازم مصرفی آن اطلاعاتی ندارید، حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

پرینتر چاپ کارت Magicard پرینتر چاپ کارت Magicard یکی از متنوع ترین پرینترهای چاپ کارت پی وی سی در بازار است که مدل های مختلفی از آن در دسترس است. این پرینترها توانایی چاپ کارت های رنگی و تک رنگ را دارند و می توانند کارت های معمولی و کارتهای هوشمند را با کیفیت بالا چاپ کنند. شرکت مجیکارد به عنوان یک برند بین المللی توانسته که بخش مهمی از بازار چاپ کارت شناسایی و چاپ کارت پرسنلی را به خود اختصاص دهد.

به همین دلیل در این مطلب پرینتر چاپ کارت Magicard پرینتر چاپ کارت Magicard را معرفی خواهیم کرد و ضمن اشاره به برخی از مدل‌های مختلف آنها، شرایط مناسب برای عملکرد دستگاه را نیز معرفی می‌کنیم

 پرینتر چاپ کارت Magicardمعرفی کلی پرینتر چاپ کارت Magicard

در حال حاضر مدل های مختلفی از پرینتر چاپ کارت Magicardچاپگرهای Magicard در بازار ایران وجود دارد. این پرینترها قابلیت های متعددی دارند و می توانند کیفیت مناسبی در چاپ انواع کارت های مختلف را داشته باشند. کسانی که به دنبال خرید کارت پرینتر مجیکارد هستند، مدل هایی مانند پرینترهای Endro3E، Rio Pro 360 و Pronto در اختیار دارند که هر کدام از آنها ویژگی ها و مشخصات فنی مختص به خود را دارند.

نکته قابل توجهی که در مورد پرینتر Magicard وجود دارد این است که تنوع جالبی در چاپ کارت های پی وی سی دارند و سرعت های متفاوتی برای چاپ های تک رو و دورو و همچنین چاپ های تک رنگ و تمام رنگ ارائه می دهند. این یعنی خریداران می‌توانند قابلیت های مختلفی از خود نشان دهند و از این طریق رضایت مشتریان خود را جلب کنند.

 پرینتر چاپ کارت Magicardمشخصات فنی چاپگر کارت شناسایی مجیکارد

برای آشنایی بیشتر با این چاپگرها، باید به سراغ مشخصات فنی آنها برویم که تا حدود زیادی مشخص میکند که امکان استفاده از آنها را در چه حوزه ای داریم. مشخصات فنی پرینتر چاپ کارت Magicardپرینتر چاپ کارت Magicard شامل مواردی می شود که عملکرد دستگاه را به طور مستقیم تحت تاثیر قرار می دهند. از جمله این مشخصات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

پرینتر چاپ کارت Magicardقابلیت چاپ انواع کارت pvc، کارت پلاستیکی و کارت های پلی کربنات؛

پرینتر چاپ کارت Magicardقابلیت چاپ کارت شناسایی و کارت پرسنلی به صورت تک رو و دورو؛

پرینتر چاپ کارت Magicardقابلیت چاپ کارت به صورت تمام رنگی و تک رنگ با توجه به اهداف مختلف آنها؛

پرینتر چاپ کارت Magicardامکان کد گذاری کارت های هوشمند مانند کارت مایفر و کارت مغناطیسی؛

پرینتر چاپ کارت Magicardقابلیت نصب انواع ماژول ها مانند انکودر و ماژول چاپ دورو؛

پرینتر چاپ کارت Magicardقابلیت نصب دستگاه لمینیتور برای لمینت کردن انواع کارت pvc؛

پرینتر چاپ کارت Magicardامکان چاپ لب به لب برای بالا بردن کیفیت چاپ کارت؛

پرینتر چاپ کارت Magicardپشتیبانی از سیستم عامل های مختلف مانند ویندوز، مکینتاش و لینوکس؛

پرینتر چاپ کارت Magicardقابلیت چاپ کارت های با سایز های مختلف از جمله کارت CR80؛

پرینتر چاپ کارت Magicardقابلیت ارائه تکنولوژی چاپ حرارتی و چاپ رنگی سابلیمیشن؛

پرینتر چاپ کارت Magicardپشتیبانی از ضخامت کارت معادل با 0.51 تا 0.83 میلی متر.

پرینتر چاپ کارت Magicard

 پرینتر چاپ کارت Magicardشرایط عملکردی استاندارد برای پرینتر چاپ کارت Magicard

خوشبختانه کارت پرینترهای مجیکارد در اندازه های مختلفی در بازار وجود دارند و به همین دلیل می توان از آنها به عنوان پرینتر رومیزی و پرینتر دفتری هم استفاده کرد. این موضوع باعث می شود کهپرینتر چاپ کارت Magicard خرید پرینتر چاپ کارت Magicard افراد فعال در حوزه چاپ کارت شناسایی و چاپ کارت پرسنلی یک انتخاب ایده آل باشد. شرایط عملکردی مناسب برای این پرینترها عبارتند از:

پرینتر چاپ کارت Magicardامکان ارتباط با استفاده از پورت usb و اترنت؛

پرینتر چاپ کارت Magicardاستفاده از ریبون های رنگی و تک رنگ؛

پرینتر چاپ کارت Magicardمحدوده دمایی عملکرد بین ۱۰ تا ۳۰ درجه سانتیگراد؛

پرینتر چاپ کارت Magicardتامین منبع جریان الکتریکی بین ۱۰۰ تا ۲۴۰ ولت؛

پرینتر چاپ کارت Magicardنصب نرم افزار بر روی سیستم عامل های ویندوز، مکینتاش و لینوکس.

 پرینتر چاپ کارت Magicardلوازم مصرفی پرینترهای مجیکارد

لوازم مصرفی به تجهیزاتی گفته می شود که بعد از مدت زمانی استفاده از آنها، لازم است که نسبت به تعویض آنها اقدام شود. این لوازم مصرفی شامل ریبون پرینتر، کیت تمیز کننده و ماژولهای انکودر هستند.

پرینتر چاپ کارت Magicardریبون پرینتر:پرینتر چاپ کارت Magicard هم از ریبون های رنگی و هم از ریبون های تک رنگ و پشتیبانی می کند و به همین دلیل انتخاب ریبون برای آنها چندان سخت نیست. از قسمت ریبون چاپگرریبون چاپگر ریبون چاپگرکارت pvc می‌توانید انواع مختلف ریبون ها را پیدا کنید.

پرینتر چاپ کارت Magicardکیت تمیز کننده:کاربران این پرینتر ها می توانند از کیت های تمیز کننده تولید شرکت مجیکارد برای این دستگاه ها استفاده کنند و در صورت عدم دسترسی به سراغ گزینه های مشابه بروند. انواع این محصولات را در بخشریبون چاپگر    کیت تمیز کننده ریبون چاپگرچاپگر کارت pvc پیدا کنید.

پرینتر چاپ کارت Magicardماژولهای انکودر:ماژول های انکودر به این دلیل در بین لوازم مصرفی پرینتر قرار می گیرند که تنها در برخی موارد از آنها استفاده می شود.

 پرینتر چاپ کارت Magicardقیمت چاپگر کارت پی وی سی Magicard

متاسفانه هم فروشگاه های اینترنتی معروف در ایران و هم فروشگاه های حضوری به هیچ وجه مایل به اعلامپرینتر چاپ کارت Magicard قیمت پرینتر چاپ کارت Magicard نیستند و تنها در لحظه خرید می توانید قیمت آن ها را بگیرید. البته قیمت این پرینترها در وب سایت آمازون حدود ۱۲۰۰ دلار تا ۲۰۰۰ دلار عنوان شده است که با توجه به مدل آنها متغیر است. در مورد ریبون چاپگر هم قیمت‌های مانند ۵۰ دلار و ۶۰ دلار عنوان شده و برای ماژول ها هم مبلغی در حدود ۲۰۰ تا ۴۰۰ دلار ذکر شده است.

البته شما به عنوان خریدار این چاپگرها میتوانید از شماره های درج شده در بنر زیر استفاده کنید و با کارشناسان فرزان کارت آسیا در این مورد مشورت کنید.

مشاوره و سفارشات

 


نظرات بینندگان

هنوز نظری ثبت نگردیده است. شما اولین نفری باشید که نظر می دهید

ضمن تشکر از شما، نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از تایید همکاران نظر شما قابل مشاهده خواهد بود.
ارسال پیام شما با مشکلی مواجه شده است، لطفا بعدا تلاش نمایید