با پرینتر هایتی و لوازم جانبی آن بیشتر آشنا شویم

با پرینتر هایتی و لوازم جانبی آن بیشتر آشنا شویم

اگر به فکر چاپ کارت شناسایی و چاپ کارت تخفیف با تعداد کم هستید و می‌خواهید بهترین پرینتر چاپ کارت پی وی سی را انتخاب کنید به سراغ پرینتر هایتی بروید.

بدون شک اگر از یک کارشناس در مورد انتخاب چاپگر کارت pvc دفتری و رومیزی بپرسید درصد بسیار بالایی از آنها پرینتر هایتی مانند هایتی cs200 و هایتی cs320 را به شما پیشنهاد می‌دهند. اما به نظر شما در این پرینترها چه امکانات و قابلیت‌هایی وجود دارد که انتخاب مهمی محسوب می‌شوند؟ آیا از لحاظ فنی می‌توانند انتخاب مناسب و ایده آلی برای کسب و کار ما باشند؟ چه امکانات و ملزوماتی همراه با این پرینترها فروخته می‌شود؟

این سؤالات و چندین سؤال دیگر مواردی هستند که در این مطلب به آنها پاسخ خواهیم داد و بررسی کاملی از پرینتر هایتی و لوازم جانبی آنها انجام خواهیم داد.

 پرینترهای هایتی کلیاتی در مورد پرینتر هایتی

اصولاً پرینتر هایتی به یک چاپگر کارت pvc با اندازه کوچک و در ابعاد رومیزی گفته می‌شود که برای چاپ در تعداد کم و با استفاده از تکنولوژی چاپ مستقیم به کار گرفته می‌شود. این ساده‌ترین تعریفی بود که می‌توان برای این چاپگرها در نظر گرفت و در عین حال اطلاعات خوبی در مورد آن‌ها به ما می‌دهد. پرینترهای چاپ کارت پی وی سی هایتی انواع مختلفی دارند و هر کدام از آنها برای کاربرد خاصی طراحی شدند.
پرینتر هایتی

 پرینترهای هایتی انواع پرینتر هایتی در بازار ایران

قبل از هر چیزی باید ببینیم که کدام مدل از چاپگر کارت پی وی سی هایتی در بازار وجود دارد. با توجه به ویژگی‌ها و مشخصات دستگاه‌ها می‌توان آنها را در دو مدل در بازار پیدا کرد:

 کارت pvcپرینتر چاپ کارت هایتی CS200: این پرینتر با کمک تکنولوژی چاپ مستقیم کار می‌کند و برای پروژه‌های با سرعت بالا و قیمت رقابتی انتخاب مناسبی است. پرینتر cs200 به عنوان محبوب‌ترین گزینه این برند در بازار شناخته می‌شود و از آن به عنوان چاپگر دفتری و پرینتر دفتر خدمات پیشخوان دولت از آن استفاده می‌شود.

کارت pvc پرینتر چاپ کارت هایتی CS320: این مدل از چاپگرهای هایتی اندازه متفاوتی دارد و سرعت چاپ آن با نمونه‌های قبلی متفاوت است. اگرچه کاربرد این پرینترها نسبت به مدل قبلی کمتر است اما باز هم می‌تواند به عنوان پرینتر مخصوص یک دفتر از آن استفاده شود.

پرینترهای هایتی

  پرینترهای هایتیویژگی‌های اصلی چاپگرهای هایتی

طبیعتاً پرینتر هایتی همانند سایر برندهای موجود در بازار باید ویژگی‌های خاص و منحصر به فردی داشته باشد که سایر برندها از آن محروم هستند. ما این ویژگی‌ها را در سه دسته کلی قرار داده‌ایم:

کارت pvc اندازه کوچک: پرینترهای چاپ کارت pvc اندازه کوچکی دارند و به عنوان پرینتر رومیزی از آنها استفاده می‌شود. به عنوان مثال چاپ کارت بهداشت و چاپ کارت اصناف در دفتر پیشخوان دولت با کمک این پرینترها انجام می‌شود.

کارت pvc تکنولوژی چاپ مستقیم: در پرینتر هایتی از تکنولوژی چاپ مستقیم استفاده می‌شود که به طور مستقیم با سطح کارت پی وی سی در ارتباط است. این تکنولوژی برای چاپ سریع‌تر مناسب است و زمان کمتری هدر می‌دهد اما در هر صورت کیفیت چاپ آن نسبت به تکنولوژی غیر مستقیم و پرینتر فارگو ۵۰۰۰ کمتر است.

کارت pvc مناسب پروژه‌های کوچک: معمولاً کسانی که به فکر هزینه زیاد برای چاپ کارت شناسایی یا چاپ کارت تخفیف نیستند یا می‌خواهند یک پرینتر رومیزی برای دفتر خود یا دفتر پیشخوان دولت داشته باشند می‌توانند از این پرینترها استفاده کنند.

پرینتر هایتی

  پرینترهای هایتیمزایای پرینترهای هایتی نسبت به سایر دستگاه‌ها

طبیعتاً استفاده از چاپگر کارت پی وی سی هایتی باید با امتیازاتی همراه باشد که ما را به سمت استفاده از آنها سوق دهد. این امتیازات هم در فرایند چاپ و هم در بحث اقتصادی بودن چاپ نقش دارند. از جمله مزایای این پرینترها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

پرینتر هایتی کاهش هزینه‌های خرید چاپگر کارت پی وی سی

پرینتر هایتی عدم نیاز به فیلم چاپ به دلیل تکنولوژی چاپ مستقیم

پرینتر هایتی کاهش هزینه چاپ کارت شناسایی و چاپ کارت تخفیف

پرینتر هایتی اندازه کوچک و ابعاد دفتری برای استفاده به عنوان یک پرینتر رومیزی

پرینتر هایتی کاربری آسان و آموزش ساده نسبت به پرینترهای غیر مستقیم مانند پرینتر فارگو ۵۰۰۰

پرینتر هایتی افزایش سرعت چاپ به دلیل تکنولوژی چاپ مستقیم

پرینتر هایتی امکان استفاده از دستگاه به عنوان یک دستگاه پرتابل در فضاهای مختلف
پرینتر هایتی

فارگو ۵۰۰۰ ایرادات چاپگر کارت pvc هایتی

در این قسمت می‌خواهیم به نوعی خودزنی کنیم و ایراداتی در مورد پرینترکارت pvcکارت pvc کارت pvcهایتی ذکر کنیم. اگر می‌خواهید بدانید که چرا ما در برخی از موارد استفاده از پرینتر چاپ کارت فارگو ۵۰۰۰ را پیشنهاد می‌دهیم به موارد زیر توجه کنید:

پرینتر فارگو کیفیت چاپ پایین‌تر نسبت به تکنولوژی چاپ غیر مستقیم در پرینترهایی مانند فارگو ۵۰۰۰

پرینترهای فارگو احتمال به وجود آمدن لکه در چاپ کارت‌های هوشمند و کارت مایفر و دسفایر

پرینترهای هایتی ایجاد حاشیه نازک سفید رنگ در لبه کارت

پرینترهای هایتی عمر کمتر کارت‌های چاپ شده با استفاده از تکنولوژی چاپ مستقیم

با توجه به توضیحاتی که داده شد اگر شما به دنبال یک پروژه اقتصادی هستید که کیفیت چاپ برای شما اهمیت ندارد پرینتر هایتی cs200 بهترین گزینه ممکن است. اما اگر یک چاپ فوق العاده با کیفیت می‌خواهید و زمان اهمیت ندارد پرینتر فارگو ۵۰۰۰ را انتخاب کنید.

 فارگو ۵۰۰۰معرفی ملزومات همراه چاپگر چاپ کارت pvc هایتی

معمولاً همراه هر دستگاه پرینتر هایتی چند ابزار جانبی در کنار آن به شما داده می‌شود تا امکان استفاده از دستگاه برای حوزه‌های مختلف را داشته باشید. وجود برخی از این لوازم جانبی برای کار دستگاه ضروری است و برخی از آنها به صورت آپشن در کنار آن هستند:

ماژول کارتخوان غیر تماسی: این ماژول به صورت یک دستگاه کوچک دارای پورت usb بر روی دستگاه نصب می‌شود تا امکان چاپ کردن کارت‌های غیر تماسی را برای ما فراهم کند. این ماژول برای کارت‌هایی که دارای آنتن RFID هستند بهترین انتخاب ممکن است.

ماژول کارتخوان تماسی (مخصوص کارت نوار مغناطیسی): این ماژول به صورت یک قطعه جداگانه شبیه به مادربرد بر روی دستگاه نصب می‌شود و امکان چاپ کارت‌های مگنت یا کارت‌های نوار مغناطیسی را به ما می‌دهد. برای چاپ کارت تخفیف و چاپ کارت هدیه می‌توان از این ماژول استفاده کرد.

ماژول کارتخوان تماسی (مخصوص کارت‌های هوشمند): این ماژول مخصوص کارت‌های هوشمند مانند کارت مایفر و کارت دسفایر است که ساختار پیچیده‌تری دارد و اطلاعات را بر روی تراشه کارتهای ذخیره می‌کند. انتخاب این ماژول برای چاپ کارت شناسایی و چاپ کارت پرسنلی صورت می‌گیرد.

ماژول شبکه هایتی: این ماژول امکان شبکه سازی پرینتر با چند دستگاه دیگر و به طور ویژه با شبکه کامپیوتری یک سازمان را به ما می‌دهد. این ابزار بهترین ابزار کمکی برای کسانی است که در یک شرکت با یک پرینتر کار می‌کنند و از چند کامپیوتر اطلاعات را دریافت می‌کنند.

ماژول دوروزن هایتی: برخی از دستگاه‌های پرینتر هایتی قابلیت چاپ کارت دورو را ندارند و به همین دلیل لازم است که یک ماژول دوروزن به آنها اضافه شود. اهمیت این ماژول به دلیل سرعت بخشیدن به چاپ کارت pvc بسیار بالاست و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است.

ریبون هایتی: به عنوان منبع اصلی جوهر چاپ کارت پی وی سی استفاده می‌شود و وظیفه جوهر رسانی به دستگاه را بر عهده دارد. ریبون ها ممکن است به صورت تک رنگ یا به صورت رنگی باشند که ریبون مشکی هایتی cs200، ریبون مشکی هایتی cs320، ریبون رنگی هایتی cs200 و ریبون رنگی هایتی cs320 نمونه‌های مختلف این ابزارها هستند.

کیت تمیز کننده: این کیت شامل چند ابزار برای نظافت کردن بخش‌های مختلفپرینتر هایتیپرینتر هایتی پرینتر هایتیاست که هم توسط خود شرکت هایتی و هم توسط چند شرکت معتبر در دنیا تولید می‌شوند. وجود کیت تمیز کننده برای بالا بردن طول عمر دستگاه بسیار مهم و حیاتی است.

پرینتر هایتی 1

 فارگو ۵۰۰۰حالا چه کار کنیم؟

پرینتر هایتی یک پرینتر کوچک و اقتصادی محسوب می‌شود که بهترین گزینه ممکن برای پروژه‌های کوچک و چاپ کارت pvc با تعداد کم است. پس اگر شما به فکر چاپ کارت شناسایی یا چاپ کارت پرسنلی یا چاپ کارت تخفیف با تعداد کم هستید این پرینترها بهترین انتخاب ممکن برای شما هستند.

کیفیت کار چاپگر کارت پی وی سی هایتی به هیچ وجه مانند پرینتر چاپ کارت فارگو ۵۰۰۰ نیست اما استفاده از آن هم از لحاظ کیفیت کار و هم از لحاظ اقتصادی قابل توجیه بوده و مقرون به صرفه است. در حقیقت در پروژه‌های کوچک با استفاده از ماژول به عنوان مکمل کار دستگاه بهتر از خرید پرینتر فارگو ۵۰۰۰ است و توجیه اقتصادی دارد.

طبیعتاً اطلاعات شما در مورد این پرینترها بسیار کم است و میزان شناخت شما از پرینتر هایتی محدود است. اگر به فکر خرید یک پرینتر ایده آل برای پروژه خود هستید حتماً از شماره‌های بنر زیر استفاده کنید و با ما در گروه فرزان کارت آسیا در تماس باشید.

مشاوره و سفارشات

 


نظرات بینندگان

هنوز نظری ثبت نگردیده است. شما اولین نفری باشید که نظر می دهید

ضمن تشکر از شما، نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از تایید همکاران نظر شما قابل مشاهده خواهد بود.
ارسال پیام شما با مشکلی مواجه شده است، لطفا بعدا تلاش نمایید