به این 6 دلیل وجود باشگاه مشتریان برای کسب و کار شما ضروری است

به این 6 دلیل وجود باشگاه مشتریان برای کسب و کار شما ضروری است

وظیفه اصلی نرم افزار باشگاه مشتریان جذب مشتریان بالقوه و حفظ مشتریان فعلی است که می‌توان رونق کسب و کار را به باشگاه مشتریان ربط داد.

در مطالب قبل به اهمیت نرم افزار باشگاه مشتریان و تاثیر آن بر رونق کسب و کار اشاره کردیم. در حقیقت این نرم‌افزار بهترین فضای ممکن را در اختیار شما قرار می دهد تا به کمک آن با مشتریان فعلی خود در ارتباط باشید و زمینه‌ساز جذب مشتری بالقوه شوید. این باشگاه می‌تواند به عنوان یک سیستم تخفیفی برای شما عمل کند، در نقش یک سیستم گردآوری اطلاعات ایفای نقش کند و حتی زمینه فروش اینترنتی را برای کسب و کار شما به وجود بیاورد.

با در نظر گرفتن جنبه‌های مختلف نرم افزار باشگاه مشتریان و توانایی بالقوه آن می توان ۶ دلیل اصلی و مهم برای استفاده از این نرم افزار در هر کسب و کاری ذکر کرد.

باشگاه مشتریان باشگاه مشتریان امکان ارتباط با مشتریان را به شما می دهد

نرم افزار باشگاه مشتریان یعنی یک محیط اینترنتی و دیجیتالی که مشتریان امکان ثبت نام و ورود به این نرم افزار را دارند و می‌توانند از بخش‌های مختلف آن استفاده کنند.  به همراه این نرم افزار یکسیستم اعتباریسیستم اعتباری سیستم اعتباریچهم در اختیار شما قرار می گیرد تا به کمک آن اطلاعات خرید مشتریان و فعالیتهای دیگر آنها را ثبت کنید. خود مشتریان هم می‌توانند در فواصل زمانی مختلف به این باشگاه وارد شوند و فعالیت‌های مختلفی مانند تبادل اطلاعات با سایر مشتریان یا حتی شرکت در برنامه‌های نظرسنجی شما را داشته باشند.

بنابراین بخش ارتباطی کسب و کار شما با کمک نرم افزار باشگاه مشتریان به شکل زیر است:

باشگاه مشتریان به طور مستقیم می توانید با مشتریان خود در ارتباط باشید و با آنها اطلاعات رد و بدل کنید

باشگاه مشتریان زمینه ارتباط مشتریان با یکدیگر در قالب گروه‌های چند نفره را فراهم کنید

باشگاه مشتریان  از مشتریان بخواهید که در مورد برخی محصولات و خدمات کسب و کار شما اظهار نظر کنند

باشگاه مشتریان  انتقادات و پیشنهادات مشتریان خود را در نرم افزار دریافت کنید و آنها را به عنوان بازخورد بررسی کنید

نرم افزار باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان می توانید از نرم افزار باشگاه مشتریان به عنوان سیستم تخفیفی بهره ببرید

وظیفه مهم دیگری که شما می توانید به باشگاه مشتریان وارد کنید این است که از آن به عنوان سیستم تخفیفی استفاده کنید. عملکرد سیستم تخفیفی به این صورت است که شما آمار خرید مشتریان خود را به طور کامل ثبت می کنید و در صورت رسیدن آنها به یک حد نصاب مشخص در جریان خرید برای آنها تخفیف در نظر می گیرید. این موضوع امکان استفاده از کارت تخفیف گروهی را هم برای شما فراهم می کند و طبیعتاً ارائه تخفیف به مشتریان شما به صورت هدفمند صورت می گیرد.

برای استفاده از نرم افزار باشگاه مشتریان به صورت سیستم تخفیفی باید مراحل زیر را انجام دهید:

باشگاه مشتریان برای همه مشتریان خود کارت تخفیف به صورت انفرادی و کارت تخفیف گروهی چاپ کنید

باشگاه مشتریان از نرم افزار باشگاه مشتریان برای شناسایی و رتبه بندی مشتریان مختلف استفاده کنید

باشگاه مشتریان از یک دستگاه کارتخوان مایفر یا از سایر دستگاه های کارتخوان برای ثبت اطلاعات مشتریان استفاده کنید

باشگاه مشتریان سیستم امتیازدهی مشخصی داشته باشید و مشتریان خود را بر اساس این سیستم رتبه بندی کنید

نرم افزار باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان ایجاد بانک اطلاعاتی واقعی، کامل و جامع

یکی از بزرگترین امتیازاتی که نرم افزارهای باشگاه مشتریان در اختیار صاحب کسب و کار یا در اختیار تیم های بازاریابی قرار می‌دهند، فراهم آوردن یک بانک اطلاعاتی واقعی و کامل و جامع است. در حقیقت تمامی اطلاعات ارائه شده در این نرم افزار توسط اشخاص و به صورت واقعی پر می‌شود پس نگرانی در مورد اشتباه بودن اطلاعات وجود ندارد. ضمن اینکه شما همه این اطلاعات را به صورت کامل و جامع در اختیار دارید و می توانید از آن ها در بخشهای مختلف استفاده کنید.

برای بهره بردن از این امتیازات باید مراحل زیر را انجام دهید:

 نرم افزارهای باشگاه مشتریان از مشتریان بخواهید که اطلاعات مورد نظر شما را به صورت دقیق و صحیح وارد کنند

 نرم افزارهای باشگاه مشتریان مبنای مشخصی برای امتیازدهی به اطلاعات کاربران در نظر بگیرید تا برای تکمیل اطلاعات تشویق شوند

 نرم افزارهای باشگاه مشتریان برای هر کدام از خرید مشتریان خود سیستم امتیازدهی داشته باشید تا حد نصاب آنها مشخص شود

 نرم افزارهای باشگاه مشتریان برای روند فروش خود مسیرهای مختلف در نظر بگیرید تا آنالیز های شما بر مبنای داده های واقعی باشند

 نرم افزارهای باشگاه مشتریان محل مشخصی برای تعیین کارت تخفیف گروهی و خرید گروهی داشته باشید تا خانواده ها به خرید بیشتر تشویق شوند

بانک اطلاعاتی

باشگاه مشتریان امکان بستن قرارداد با شرکت ها و سازمان ها برای تبدیل کارت شناسایی به کارت تخفیف

یکی از موارد جذابی که در مطالب قبل به آن اشاره کردیم و مطمئناً در جریان استفاده از نرم افزار باشگاه مشتریان برای شما فوق العاده خواهد بود کارت شناسایی تخفیف دار و کارت پرسنلی تخفیف دار است. استفاده از این کارت ها به این صورت است که از کارت هوشمند برای چاپ کارت شناسایی و چاپ کارت پرسنلی استفاده میشود. در نتیجه با همپوشانی نرم افزار ها با یکدیگر امکان استفاده از این کارت ها به صورت کارت تخفیف وجود دارد. اما شما برای استفاده از این گزینه باید مراحل زیر را انجام دهید:

 نرم افزارهای باشگاه مشتریان با چند شرکت قرارداد همکاری ببندید و وظیفه تأمین محصولات و مایحتاج آنها را بر عهده بگیرید

 نرم افزارهای باشگاه مشتریان کارت شناسایی یا کارت پرسنلی کارکنان سازمان مورد نظر را با توجه به نرم افزار خود طراحی کنید

 نرم افزارهای باشگاه مشتریان در ازای خرید هر کدام از این اعضا سقف خرید مشخص در نظر بگیرید و به صورت کارت تخفیف گروهی به آنها تخفیف دهید

 نرم افزارهای باشگاه مشتریان می‌توانید خدمات مختلف دیگری هم در نرم افزار خود برای کارت شناسایی تخفیف دار و کارت پرسنلی تخفیف دار در نظر بگیرید

بستن قرارداد

باشگاه مشتریان فراهم آمدن امکان بستر فروش اینترنتی

اصولاً با فراگیر شدن استفاده از گوشی‌های هوشمند و تکنولوژی های جدید امروزه اکثر شرکت ها و مشاغل به سمت فروش اینترنتی می روند. این موضوع به مرور زمان تبدیل به یک عادت برای خریداران شده و ممکن است برای بسیاری از مایحتاج زندگی خود به سراغ گزینه خرید اینترنتی بروند. اما این می تواند فرصت خوبی برای شما در استفاده از نرم افزار باشگاه مشتریان باشند و به نوعی از آن برای فروش اینترنتی خود استفاده کنید. به عنوان مثال:

باشگاه مشتریان بخشی از تبلیغات محصولات و خدمات خود را در داخل نرم افزار و در بستر آن انجام دهید

باشگاه مشتریان در مورد محصولاتی که قرار است بفروشید یا محصولات جدید نظرسنجی برگزار کنید

باشگاه مشتریان در مورد فروش برخی از محصولات در قالب فروش اینترنتی با مشتریان مشورت کنید و در مورد مناسب بودن آن بپرسید

باشگاه مشتریان برای افراد حاضر در باشگاه مشتریان جایزه تعیین کنید و از آنها بخواهید که بابت انجام کارهای مختلف پاداش بگیرند

باشگاه مشتریان زمینه را برای انجام فعالیت های اختیاری کاربران فراهم کنید تا با شوق بیشتری در برنامه‌های شما شرکت کنند

فروش اینترنتی

باشگاه مشتریان دریافت بازخورد از مشتریان و تعیین استراتژی کوتاه مدت و بلندمدت

آخرین موردی که شما را به سمت خرید نرم افزار باشگاه مشتریان هدایت می کند، فراهم آمدن امکان گرفتن بازخورد از مشتریان به منظور تعیین استراتژی کوتاه مدت و بلند مدت است. به عنوان مثال شما تصمیم گرفته اید که در روند فروش محصولات یا خدمات خود تغییراتی به وجود بیاورید و یک سبک جدید را امتحان کنید. بنابراین شما از بستر نرم افزار استفاده خواهید کرد و سوالات خود را در قالب نظرسنجی از مشتریان خود می‌پرسید. پاسخ این گروه از مشتریان معیار خوبی برای قضاوت شما خواهند بود و می توانید اصل برنامه‌های خود را بر مبنای آن پیاده سازی کنید.

برای استفاده از این قابلیت میتوانید برنامه های زیر را اجرا کنید:

 نرم افزارهای باشگاه مشتریان چند بخش نظر سنجی در نرم افزار خود ایجاد کنید و در مورد برنامه های مختلف از مشتریان بپرسید

 نرم افزارهای باشگاه مشتریان به اعضای شرکت مشتریان در نظرسنجی ها برای آنها پاداش در نظر بگیرید و سعی کنید که آنها را برای شرکت در این برنامه تشویق کنید

  نرم افزارهای باشگاه مشتریاندر مورد هر کدام از بخش‌های برنامه از آنها بپرسید و پیشنهادات آنها را در قالب گروه‌های مشخص ذخیره کنید

 نرم افزارهای باشگاه مشتریانبا توجه به پیشنهاداتی که از طرف افراد مختلف دریافت می‌کنید می‌توانید استراتژی‌ها و برنامه‌ریزی‌های بلندمدت خود را پیاده سازی کنید.

نرم افزار باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان پیشنهاد گروه فرزان کارت آسیا

مادر گروه فرزان کارت آسیا با توجه به اهمیت نرم افزار باشگاه مشتریان تصمیم گرفتیم که یک نرم افزار ایرانی با قابلیت های فراوان و به صورت زبان فارسی طراحی کنیم. این نرم افزار به شکلی طراحی شده است که فضای کاربری آن بسیار راحت است و از یک منوی فارسی بهره می‌برد. بنابراین شما به عنوان صاحب کسب و کار نیاز به مهارت های پیچیده و سخت ندارید و به راحتی می توانید از این نرم افزار استفاده کنید.

 در کنار نرم افزار باشگاه مشتریان فرزان کارت آسیا، ما ابزارهای مختلفی مانند دستگاه های کارتخوان مایفر و سایر دستگاه های کارتخوان را داریم که به شما در تکمیل این پروژه کمک می کنند. ضمن اینکه شما می توانید از صفحهخدمات چاپ کارتخدمات چاپ کارتخدمات چاپ کارتدیدن کنید که در آن اطلاعات کاملی در مورد چاپ کارت تخفیف و چاپ کارت شناسایی و چاپ کارت پرسنلی آورده شده است.

اگر احساس می کنید که گروه فرزان کارت آسیا می تواند در پیاده سازی نرم افزار باشگاه مشتریان به شما کمک کند و زمینه رونق کسب و کار شما را فراهم کنند از طریق شماره های درج شده در بنر زیر با ما در تماس باشید تا کارشناسان ما اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار دهند.

مشاوره و سفارشات


 


نظرات بینندگان

هنوز نظری ثبت نگردیده است. شما اولین نفری باشید که نظر می دهید

ضمن تشکر از شما، نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از تایید همکاران نظر شما قابل مشاهده خواهد بود.
ارسال پیام شما با مشکلی مواجه شده است، لطفا بعدا تلاش نمایید