عدم سازگاری فریم ورک جدید پرینتر هایتی CS200 با ریبون کره‌ای هایتی

عدم سازگاری فریم ورک جدید پرینتر هایتی CS200 با ریبون کره‌ای هایتی

شرکت Hiti برای پرینتر هایتی CS200 از یک فریم ورک جدید استفاده کرده که تنها از ریبون اورجینال هایتی در آنها استفاده می شود و ریبون کره ای هایتی قابل استفاده نیست

 پرینتر کارت هایتی CS200 یک دستگاه چاپ کارت pvc با تکنولوژی چاپ مستقیم است که جهت چاپ کارت پرسنلی، چاپ کارت شناسایی، کارت گارانتی و شخصی سازی کارت کاربرد دارد. در یک سال اخیر به دلیل افزایش قیمت ریبون اصل و اورجینال چاپگر کارت هایتی CS200، شرکت‌های سازنده ریبون پرینتر هایتی، اقدام به تولید و ارائه ریبون طرح که در بازار به عنوان ریبن کره‌ای مطرح است نمودند.
پرینتر هایتی

کارخانهپرینتر کارت هایتی CS200 پرینتر کارت هایتی CS200 پرینتر کارت هایتی CS200 در ماه گذشته اقدام به ارائه فریم ورک جدید در این پرینترها نموده که با ریبون کره‌ای هایتی مطابقت ندارد. این اقدام کارخانه‌هایی دی به دلیل اجبار دارندگان پرینترهای این شرکت به استفاده از ریبن اورجینال هایتی است.

با این وجود دارندگان پرینتر هایتی CS200 از جمله دفاتر پیشخوان دولت، شعب بانک ملی، دفاتر کانون اتباع خارجی، انجمن‌ها، کانون‌ها و دانشگاه‌ها که تمایل به استفاده از ریبون کره‌ای هایتی دارند توصیه می‌شود که فریم ورک پرینتر کارت خود را آپدیت کنند.

در صورت آپدیت (Update) فریم ورک پرینتر هایتی CS200 دارندگان صرفاً می‌توانند از اورجینال و هایتی استفاده نمایند. فرزان کارت آسیا به عنوان مرکز تخصصی ارائه و فروش پرینتر کارت پی وی سی هایتی و لوازم مصرفی آن از جمله ریبون اورجینال و کره‌ای این پرینتر شناخته می‌شود. بنابراین شما جهت هرگونه مشاوره در خصوص چاپگر کارت پی وی سی و لوازم مصرفی آن با ما در تماس باشید.

مشاوره و سفارشات

 


نظرات بینندگان

هنوز نظری ثبت نگردیده است. شما اولین نفری باشید که نظر می دهید

ضمن تشکر از شما، نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از تایید همکاران نظر شما قابل مشاهده خواهد بود.
ارسال پیام شما با مشکلی مواجه شده است، لطفا بعدا تلاش نمایید