چاپ کارت شناسایی کانون بازنشستگان

چاپ کارت شناسایی کانون بازنشستگان

اگر به فکر برنامه ریزی برای چاپ کارت شناسایی کانون بازنشستگان هستید و دقیقاً نمی‌دانید که از کجا شروع کنید این مطلب ما را از دست ندهید.

همه ما به شکل‌های مختلف کانون بازنشستگان را دیده‌ایم! یک جمع صمیمی و دوست داشتنی است که امکان برخورداری از برخی خدمات را برای بازنشستگان فراهم می‌کند. در این کانون‌ها از کارت شناسایی کانون بازنشستگان استفاده می‌شود که هم در تأیید هویت آنها نقش دارد و هم به نوعی زمینه دریافت برخی خدمات ویژه را برای آنها به وجود می‌آورد.

از آنجایی که چاپ کارت شناسایی کانون بازنشستگان یکی از خدمات فرزان کارت آسیا است در این مطلب به بررسی نحوه استفاده از آنها خواهیم پرداخت و شرایط مناسب استفاده از کارت شناسایی آنها خواهیم پرداخت
مشاوره و سفارشات

* کانون بازنشستگان

کانون بازنشستگان یک مجمع از افراد بازنشسته است که ممکن است از مشاغل مختلف دولتی و لشکری باشند. در این کانون‌ها بازنشستگان در گروه‌ها و دسته‌های مختلفی قرار می‌گیرند تا امکان شناسایی و خدمات دهی به آنها بهتر باشد. در هر صورت دولت به این کانون‌ها خدماتی ارائه می‌دهد که برای برخورداری از آنها نیاز به کارت شناسایی و کارت تأیید هویت دارند. در ضمن کانون بازنشستگان با برخی از شرکت‌ها و نهادهای خدماتی مانند فروشگاه‌های زنجیره‌ای و استخرهای ورزشی قرارداد امضا می‌کنند تا بازنشستگان بتوانند با هزینه کمتر از آنها استفاده کنند. همه این امکانات باعث شده که کانون بازنشستگان به عنوان یک نهاد دارای هویت شناخته شود.

* اهمیت چاپ کارت شناسایی کانون بازنشستگان

در بند قبل اشاره کردیم که بازنشستگان برای استفاده از برخی خدمات نیاز به احراز هویت دارند. به همین دلیل چاپ کارت شناسایی کانون بازنشستگان می‌تواند بسیاری از مشکلات و دردسرهای آنها را از بین ببرد. داشتن کارت شناسایی برای اعضای این کانون‌ها با امتیازات زیر همراه است:

1. امکان احراز هویت به هنگام به ورود به کانون یا استفاده از برخی خدمات خاص

2. فراهم آمدن امکان استفاده از خدمات استخرهای ورزشی و سایر باشگاه‌های ورزشی

3. امکان استفاده از کارت شناسایی به عنوان کارت تخفیف یا همان کارت شناسایی تخفیف دار

4. افزایش سرعت در خدمات دهی به بازنشستگان

5.امکان معرفی بازنشستگان و قرار دادن آنها در نرم افزار باشگاه مشتریان
کارت کانون بازنشستگان

* واگذاری چاپ کارت شناسایی کانون

بهترین و مطمئن‌ترین راهکار برایچاپ کارت شناساییچاپ کارت شناسایی چاپ کارت شناساییکانون بازنشستگان این است که فرایند طراحی و چاپ کارت را به شرکت‌های حرفه‌ای در این زمینه واگذار کنید. 

1. اگر تعداد اعضای کانون کم باشد

2. اگر نیازی به درج اطلاعات تخصصی بر روی کارت نباشد

3. اگر در طول سال نیاز به تعویض مکرر کارت نداشته باشید

4. اگر بحث‌های امنیتی مطرح نباشد

با توجه به اینکه شرکت‌های حرفه‌ای مانند گروه فرزان کارت آسیا در زمینه طراحی و چاپ کارت شناسایی کانون بازنشستگان اطمینان بالایی دارند اما در این حالت توصیه ما این است که پروژه چاپ خود را به شرکت‌های حرفه‌ای واگذار کنید تا هم از لحاظ اقتصادی برای شما مقرون به صرفه باشد و هم کارت شناسایی را با کیفیت بالایی تحویل بگیرید.
کارت کانون بازنشستگان

* انجام چاپ کارت شناسایی

حالت دوم این است که خود شما فرآیند طراحی و چاپ کارت شناسایی کانون بازنشستگان را انجام دهید. اگر شما در هیئت مدیره این کانون‌ها هستید و می‌خواهید برای اعضا کارت شناسایی چاپ کنید، باید به ترتیب کارهای زیر را انجام دهید:

* کارت PVC

اولین کار شما این است که یککارت PVCکارت PVC کارت PVCمناسب انتخاب کنید که با نیاز شما همخوانی داشته باشد. اصولاً پرکاربردترین کارتهای پی وی سی در این زمینه گزینه‌های زیر هستند:

 1.کارت مایفر: این کارت‌ها در دو مدل کارت مایفر ۱k و کارت مایفر ۴k در بازار موجود هستند که توانایی ذخیره سازی اطلاعات را دارند و می‌توان از آنها برای کنترل تردد کانون‌بازنشستگان هم استفاده کرد.

2. کارت نوار مغناطیسی: استفاده از یک نوار مغناطیسی در این کارت‌ها باعث شده که انجام کارهای مالی با کارت شناسایی کانون بازنشستگان ساده باشد و حتی از کارت به عنوان کارت مترو و کارت حمل و نقل عمومی استفاده کرد.
کارت PVC

* طراحی کارت شناسایی

برایطراحی کارت شناسایی طراحی کارت شناسایی طراحی کارت شناسایی کانون بازنشستگان می‌توانید از چند مسیر متفاوت استفاده کنید. مسیر اول این است که شما از نرم افزارهای طراحی مانند فتوشاپ یا نرم افزار طراحی کارت استفاده کنید و طرح دلخواه و اختصاصی خود را پیاده سازی کنید. مسیر دوم این است که به سراغ اینترنت بروید و از طرح‌های لایه باز گذاشته شده در اینترنت برای طراحی کارت خود کمک بگیرید. مسیر سوم این است که طراحی کارت را به یک شرکت حرفه‌ای واگذار کنید که در این زمینه سابقه دارند.

اصولاً کارت شناسایی کانون بازنشستگان حاوی اطلاعاتی در مورد خود فرد و همچنین مشخصات کلی در مورد کانون است. این اطلاعات به همراه طرح کلی یا لوگوی کانون و سایر موارد مرتبط با آنها در کارت باید آورده شود. سابقه شرکت‌های حرفه‌ای به آنها کمک می‌کند تا یک کارت زیبا و متناسب با نیاز شما طراحی کنند.

 *انتخاب پرینتر چاپ کارت PVC

آخرین گام از چاپ کارت شناسایی کانون بازنشستگان رفتن به سراغ پیدا کردن یکپرینتر کارت پی وی سیپرینتر کارت پی وی سی پرینتر کارت پی وی سییا چاپگر مناسب با توجه به نیاز شماست. به طور کلی در فرایند چاپ این کارت‌ها شما سه مسیر متفاوت دارید:

1. چاپ افست یا چاپ دیجیتال صنعتی: این شیوه برای چاپ در تعداد بالا و بصورت مضرب 1000 بهترین انتخاب ممکن است که هم از لحاظ هزینه چاپ مقرون به صرفه بوده و هم سرعت چاپ آن نسبت به گزینه‌های دیگر بهتر است.

2. پرینتر فارگو ۵۰۰۰: پرینتر چاپ کارت پی وی سی فارگو 5000 با تکنولوژی چاپ غیر مستقیم کار می‌کند و یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی است که نیاز به چاپ و با تعداد بالا دارند. این پرینترها برای چاپ کارت با تعداد ۲ هزار عدد در طول سال مناسب هستند.
پرینتر

3. پرینتر هایتی cs۲۰۰: این پرینتر با استفاده از تکنولوژی چاپ مستقیم کار می‌کند معمولاً برای دفاتر پیشخوان دولت و برای کانون‌ها بهترین انتخاب ممکن است. استفاده از این پرینتر به صورت رومیزی قابل استفاده است و برای محیط‌هایی که محدودیت فضایی دارند بهترین انتخاب ممکن است.

اصولاً چاپ کارت شناسایی کانون بازنشستگان با تعداد کم و با کیفیت بالا انجام می‌شود تا بتوانند خدمات مختلف ارائه شده به بازنشستگان را پوشش دهد. حالا اگر شما به فکر چاپ برای کانون خود هستید می‌توانید از خدمات ما در زمینه چاپ افست یا طراحی و چاپ کارت شناسایی کمک بگیرید. فقط کافی است که از طریق شماره‌های درج شده در سایت و در بنر زیر با ما در تماس باشید.

مشاوره و سفارشات

 


نظرات بینندگان

هنوز نظری ثبت نگردیده است. شما اولین نفری باشید که نظر می دهید

ضمن تشکر از شما، نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از تایید همکاران نظر شما قابل مشاهده خواهد بود.
ارسال پیام شما با مشکلی مواجه شده است، لطفا بعدا تلاش نمایید