5 نکته طراحی و چاپ کارت گارانتی

5 نکته طراحی و چاپ کارت گارانتی

در این مطلب ۵ نکته مهم طراحی و چاپ کارت گارانتی و چاپ افست کارت گارانتی و پرینتر کارت گارانتی و قیمت چاپ بیان می شود

آیا می‌دانستید که بخشی از فلسفه طراحی و چاپ کارت گارانتی برای تبلیغات و جلب توجه مشتریان بالقوه است؟ آیا می‌دانستید که با وجود داشتن کارت گارانتی مشتریان اعتماد بیشتری به فروشنده‌ها دارند؟ آیا می‌دانستید که مشتریان قیمت بالاتری برای محصولات دارای گارانتی می‌پردازند؟

 باید بپذیریم که گارانتی و ضمانت محصول برای خریدار بسیار مهم است و به نوعی به آنها قوت قلب می‌دهد. اما گاهی یک شرکت می‌تواند بخشی از برنامه بازاریابی خود را بر مبنای طراحی و چاپ کارت گارانتی قرار دهد. اگر می‌خواهید بدانید چطور؟ با ما همراه باشید.
مشاوره و سفارشات

* اهمیت کارت گارانتی برای مشتری و فروشنده

باید قبول کنیم که طراحی و چاپ کارت گارانتی دو بعد کاملاً متفاوت دارد. در حقیقت استفاده کنندگان از این کارت‌ها دو طیف هستند:

1. گروه خریدار محصول: خریداران با وجود محصولات دارای گارانتی و ضمانت مطمئن هستند که کالای مورد نظر کیفیت خوبی دارد و هزینه نگهداری به آنها تحمیل نمی‌کند. وقتی که یک شرکت برای محصول خود گارانتی تعیین می‌کند، یعنی نسبت به کیفیت و طول عمر آن برای زمان گارانتی اطمینان دارد. پس این اطمینان خاطر خوبی است.

2. گروه فروشنده محصول: فروشندگان با وجود گارانتی محصول خود این اطمینان را به وجود می‌آورند که به مشتری اهمیت می‌دهند. وقتی که یک فروشنده اقدام به طراحی و چاپ کارت گارانتی می‌کند، انتظار دارد که این کارت توسط افراد دیگر هم دیده شود و حتی توسط خریدار برای او تبلیغات صورت گیرد. بنابراین به صورت غیرمستقیم انتظار می‌رود که کارتهای گارانتی منجر به افزایش فروش شوند.
کارت گارانتی

* کاربرد کارت گارانتی

کارت گارانتی در حوزه‌های مختلفی کاربرد دارد و به احتمال زیاد شما نمونه‌های مختلفی از آنها را دیده‌اید. کارت گارانتی ایران خودرو، کارت گارانتی پراید، کارت گارانتی سایپا، کارت گارانتی گوشی، کارت گارانتی لوازم خانگی، کارت گارانتی تبلت، کارت گارانتی پوشاک، و کارت گارانتی تجهیزات الکترونیکی تنها چند مورد پرکاربرد از آنها هستند. این در حالی است که صنایع مختلفی می‌توانند از  طراحی و چاپ کارت گارانتی برای محصولات خود استفاده کنند.
کارت گارانتی

* طراحی کارت گارانتی

احتمالاً در بسیاری از موارد دیده‌اید که برخی کارت‌های بی مصرف، مانندکارت تخفیفکارت تخفیف کارت تخفیفتمام شده یا کارت شناسایی منقضی شده به عنوان جاسوئیچی و دنباله کلید استفاده می‌شود. در بند قبل گفتیم که فروشنده‌ها می‌توانند از کارت گارانتی به عنوان تبلیغات استفاده کنند. پس در طراحی کارت گارانتی موارد زیر را رعایت کنید:

1. حتماً حتماً از الگوها و طرح‌های مربوط به کسب و کار خود کمک بگیرید

2. حتماً حتماً رنگ بندی جذابی داشته باشید و به سلیقه مشتری اهمیت دهید

3. حتماً اطلاعات تماس خود را برای فروش بیشتر بر روی کارت گارانتی بنویسید

4. حتماً از محصولات دیگر هم در گارانتی خود نام ببرید

5. حتماً از فضای پشت کارت اضافی استفاده کنید با تبلیغات بیشتری انجام دهید.
کارت گارتنتی

* چاپ کارت گارانتی

 یکی از مراحلی که در جریان آماده سازی کارت گارانتی باید انجام دهید، چاپ کارت است. حقیقت ماجرا این است که شما گزینه‌های مختلفی برای چاپ کارت گارانتی در اختیار دارید که برخی از آنها گرانقیمت و برخی نیز هزینه بالایی ندارند. در ضمن برای شما کیفیت هم یک موضوع تعیین کننده است. در این مورد شما گزینه‌های زیر را در اختیار دارید:

1. چاپ افست کارت گارانتی: در این شیوه شما می‌توانید از چاپ افست خشک و چاپ افست معمولی کمک بگیرید و برای تیراژهای نسبتاً بالا مناسب است. سفارش چاپ افست به صورت ضریب 1000 است و برای کارت‌های با ضخامت ۷۶۰ تا ۳۰۰ میکرون مناسب است.

2. چاپ شخصی: در این گزینه شما باید برای خریدپرینتر چاپ کارت pvcپرینتر چاپ کارت pvc پرینتر چاپ کارت pvcاقدام کنید و برای چاپ تعداد بالا مناسب است. برای تعداد کم بهتر از سفارش خود را به شرکت‌ها واگذار کنید.
پرینتر های چاپ کارت pvc

* جنس و نوع کارت استفاده شده

 یکی دیگر از مراحلی که در جریان طراحی و چاپ کارت گارانتی باید انجام دهید،انتخاب جنس و نوع کارتانتخاب جنس و نوع کارت انتخاب جنس و نوع کارتاست. اصولاً شما برای کارت گارانتی می‌توانید یکی از دو گزینه زیر را انتخاب کنید:

1. کارت مقوایی

این گزینه در حال حاضر کاربرد بسیار کمتری دارد و به دلیل مقاومت پایین مقوا در برابر رطوبت و همچنین شکستگی، برای گارانتی‌های کوتاه مدت از آنها استفاده می‌شود. این کارت‌ها در برنامه‌های بازاریابی کاربرد چندانی ندارند.

2.  کارت گارنتی pvc

کارت‌های پی وی سی به دلیل خصوصیات ذاتی خود بهترین گزینه برای گارانتی بلند مدت هستند شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که کارت مورد نظر برای مدت زمان طولانی در اختیار مشتری و افراد نزدیک به آنها قرار دارد. انواعپرینتر چاپ کارت pvcکارت pvc پرینتر چاپ کارت pvcرا از سایت ما ببینید تا بیشتر با آنها آشنا شوید.

کارت‌های هوشمند به دلیل خصوصیات ذاتی خود امکان استفاده به عنوان کارت گارانتی را دارند و به نوعی به مشتری هم کمک می‌کند تا اطلاعات دستگاه مورد نظر را راحت‌تر به دست بیاورند. البته قیمت بالای کارت‌های هوشمند باعث شد که کاربرد آنها کمتر باشد. در عوض برخی شرکت‌ها ترجیح می‌دهند که از کارت pvc ساده به همراه هولوگرام استفاده کنند.
کارت pvc ساده

* مراحل طراحی و چاپ کارت گارانتی

اگر می‌خواهید بدانید که از صفر تا صد طراحی و چاپ کارت گارانتی به چه صورت است باید مراحل زیر را به ترتیب به دنبال کنید:

طراحی کارت گارانتی در نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ.

کارت گارانتی استفاده از الگوها و نمونه‌های طراحی کارت گارانتی در بستر اینترنت برای شروع کار.

کارت گارانتی مشخص کردن اطلاعات دستگاه و همچنین برنامه‌های تبلیغاتی برای چاپ بر روی کارت

کارت گارانتی خرید پرینتر برای چاپ کارت گارانتی یا استفاده از پرینتر چاپ کارت pvcچاپ افست کارت گارانتی پرینتر چاپ کارت pvc از برخی شرکت‌ها

کارت گارانتی قرار دادن خصوصیات امنیتی مانند هولوگرام و بارکد بر روی کارت گارانتی.

* قیمت چاپ کارت گارانتی

اصولاً قیمت چاپ کارت گارانتی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. اینکه شما از کدام نوع کارت استفاده کنید، می‌تواند نوع چاپ شما را تغییر دهد. ضمن اینکه در بندهای قبلی اشاره کردیم که شما می‌توانید از چاپ افست کارت گارانتی یا از سایر شیوه‌های چاپ هم استفاده کنید. چاپ افست کارت گارانتی از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است و برای کسانی که به دنبال چاپ با تعداد بالا هستند، بهترین انتخاب ممکن است.
مشاوره و سفارشات

همانطور که می‌بینید، طراحی و چاپ کارت گارانتی خیلی پیچیده نیست و شما به راحتی می‌توانید این کار را انجام دهید. اما اگر در زمینه طراحی و چاپ آنها تبحر خاصی ندارید، از طریق شماره‌های بنر زیر با ما تماس بگیرید تا کارشناسان فرزان کارت آسیا اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند و کارت گارانتی مناسبی تحویل بگیرید.

 


نظرات بینندگان

هنوز نظری ثبت نگردیده است. شما اولین نفری باشید که نظر می دهید

ضمن تشکر از شما، نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از تایید همکاران نظر شما قابل مشاهده خواهد بود.
ارسال پیام شما با مشکلی مواجه شده است، لطفا بعدا تلاش نمایید