کارت ترکیبی بانکی و مایفر

کارت ترکیبی بانکی و مایفر

در این مطلب به شما خواهیم گفت که کارت ترکیبی بانکی و مایفر چه ظرفیتی دارد و به چه شکلی می‌توانید از کارت ترکیبی بانکی و مایفر برای مشکلات سازمان استفاده کنید.

ترکیب کردن چند ویژگی در یک کارت مانند کارت ترکیبی بانکی و مایفر می‌تواند توانایی این کارت‌ها را به شکل چشمگیری بهبود ببخشد. ما هم در مطالب قبلی خود به این موضوع پرداخته‌ایم و حتی در بخش محصولات یک قسمت تحت عنوانکارت ترکیبیکارت ترکیبی کارت ترکیبیداریم که می‌توانید آنها را هم ببینید. ترکیب کردن این ویژگی‌ها با یکدیگر در قالب یک کارت هوشمند این فرصت را به ما می‌دهد تا تنها با استفاده از یک کارت چند فعالیت هوشمند را انجام دهیم.

کارت ترکیبی بانکی و مایفر نمونه‌ای از این کارتها است که موفقیت جالبی به دست آورده و می‌تواند خدمات رسانی به پرسنل یک شرکت را بهبود ببخشد. این چیزی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.
مشاوره و سفارشات

*کارت ترکیبی یعنی چه؟

کارت ترکیبی یک کارت معمولی است که در آن چند ویژگی و خصوصیت در کنار یکدیگر به کار گرفته شده‌اند. به عنوان مثال، کارت ترکیبی مایفر با UHF  ترکیبی مایفر با UHF ترکیبی مایفر با UHF  نشان می‌دهد که خصوصیات UHF در کنار یک کارت مایفر به کار گرفته شده است. همین وضعیت در مورد سایر کارتهای ترکیبی هم وجود دارد. کارت‌های ترکیبی سرعت عمل سازمان‌ها در ارائه خدمات به پرسنل خود را بهبود می‌بخشند و کیفیت کار آنها را بالاتر می‌برند.

ترکیبی مایفر با UHF

*کارت ترکیبی بانکی و مایفر چیست؟

کارت ترکیبی بانکی و مایفر، یک کارت بانکی است که در کنار آن خصوصیات یک کارت مایفر مانند است که در آن از تراشه و حافظه دیجیتالی استفاده شده است. این کارت معمولاً مورد استقبال سازمان‌ها قرار می‌گیرد و این حس جالب را نصیب آن‌ها می‌کند که در وهله اول از کارت بانکی برای انجام پرداخت‌های مالی و غیرمالی خود استفاده کنند و در کنار آن از ویژگیهای کارت مایفر بهره ببرند. به عنوان مثال، یک شرکت می‌تواند از قسمت بانکی این کارت برای پرداخت حقوق کارکنان خود استفاده کند و از طرف دیگر از بخش مایفر آن به عنوان یک کارت شناسایی یا کارت حضور و غیاب به کار ببرد.

کارت بانکی

*کاربردهای کارت ترکیبی بانکی و مایفر

کاربردهای مختلفی برای کارت ترکیبی بانکی و مالی فراوان وجود دارد که با توجه به نوع سازمان می‌تواند تغییراتی در این کاربردها به وجود آورد. ساده‌ترین کاربردها، مواردی هستند که کاملاً با کاربرد یک کارت مایفر همخوانی دارند. ما کارت مایفرکارت مایفر  کارت مایفررا به عنوان یک کارت هوشمند با قابلیت ذخیره سازی اطلاعات و ارائه آنها به یک دستگاه کارتخوان می‌شناسیم. با این تفاسیر کاربرد این کارت‌ها موارد زیر هستند:
پرداخت حقوق

1.پرداخت حقوق به همراه خدمات مختلف

ساده‌ترین کاربرد کارت ترکیبی بانکی و مایفر این است که از بخش بانکی برای انجام کارهای مالی و از بخش مایفر آن برای انجام خدمات سازمان استفاده شود. به عنوان مثال:

کارت ترکیبیدر دانشگاه‌ها از این بخش برای ورود به سلف سرویس یا ورود به کتابخانه استفاده شود.

کارت ترکیبیدر وزارتخانه‌ها به عنوان کارت ورودی یا کارت کنترل تردد یا حتی کارت پارکینگ استفاده شود.

کارت ترکیبیدر کارخانه‌ها و شرکت‌ها به عنوان کارت حضور و غیاب استفاده شود.

کارت ترکیبیدر برخی شرکتها به عنوان کارت برخورداری از خدمات رفاهی مانند استخر استفاده شود.

کارت ترکیبیدر برخی از سازمانها به عنوان کارت ورود به باشگاه ورزشی استفاده شود.

بنابراین یک شرکت یا یک سازمان بدون اینکه نیازی به چاپ چند کارت داشته باشد، همه آنها را در قالب یک کارت انجام می‌دهد. 

2. کارت ترکیبی بانکی و مایفر در سیستم تخفیفی

در مطلب مربوط بهکارت ترکیبیراه اندازی کسب و کار تخفیفی کارت ترکیبیگفتیم که برای شناسایی افراد مختلف و همچنین کنترل آنها نیاز به ابزاری تحت عنوان کارت داریم. این کارت باید یک کارت هوشمند باشد که اطلاعات فرد را به خوبی ارائه دهد و با سیستم‌های مختلف همخوانی داشته باشد. کارت ترکیبی بانکی و مایفر این قابلیت را دارد. سازمان‌ها و فروشگاه‌های تخفیفی می‌توانند از بخش بانکی برای پرداخت‌های مالی خود استفاده کنند و از بخش مایفر کارت برای تأیید هویت و انجام سایر خدمات مربوط به تخفیف کمک بگیرند.
کارت ترکیبی

3.کارت ترکیبی و مایفر در کارت شناسایی

 یک دیگر از ویژگی‌های جالب کارت ترکیبی و مایفر این است که می‌توانیم از آن به عنوان کارت شناسایی یک شرکت هم استفاده کنیم. در حقیقت، این فرصت برای ما فراهم است که قسمت بانکی کارت را به همان شکل برای انجام کارهای مالی مانند پرداخت حقوق کارکنان یا پرداخت وام مالی آنها به کار ببریم و بخش مایفر را تبدیل به کارت شناسایی کنیم. به همین راحتی ما برای پرسنل خود یککارت شناساییکارت شناسایی کارت شناساییخواستاریم که توانایی بالایی در انجام پرداخت‌های مالی دارد. بنابراین نیازی به هزینه کردن برای چاپ چند کارت نداریم.
کارت شناسایی

*ارتباط بهتر با سیستم بانکی در برنامه‌های آینده

 یکی دیگر از دلایل کاربرد کارت ترکیبی بانکی و مایفر، مربوط به برنامه‌ریزی‌های بلندمدت و آینده سازمان‌هاست. برخی از این سازمان‌ها در برنامه‌ریزی‌های آینده خود این تصور را دارند که در نهایت باید خدماتی مرتبط با بانک‌ها داشته باشند. بنابراین به جای اینکه هزینه مستقل و مستقیمی برای چاپ کارت مایفر انجام دهند، ترجیحاً از کارت‌های ترکیبی استفاده می‌کنند و در برنامه‌های آینده این دو خصوصیت را با یکدیگر ترکیب می‌کنند.

ما هم در گروه فرزان کارت آسیا تلاش می‌کنیم زمینه بهره بردن از کارت ترکیبی بانکی و مایفر را برای شما فراهم کنیم و فرآیند چاپ آن را هم انجام دهیم. حالا اگر در این زمینه دچار ابهام هستید یا به شکل دقیق نمی‌دانید که به چه شکلی از این ابزارها استفاده کنید، از شماره‌های درج شده در سایت استفاده کنید و با ما تماس بگیرید.

مشاوره و سفارشات

 


نظرات بینندگان

هنوز نظری ثبت نگردیده است. شما اولین نفری باشید که نظر می دهید

ضمن تشکر از شما، نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از تایید همکاران نظر شما قابل مشاهده خواهد بود.
ارسال پیام شما با مشکلی مواجه شده است، لطفا بعدا تلاش نمایید