سیستم مدیریت مراجعات سازمانی

سیستم مدیریت مراجعات سازمانی

سیستم مدیریت مراجعات سازمانی از سه بخش گیت کنترل تردد ، نرم افزار مدیریت مراجعات سازمانی و کارت تردد تشکیل شده است که در این مطلب مشخصات کامل آن را آورده ایم.

پیاده سازی یک سیستم مدیریت مراجعات سازمانی برای کنترل مراجعین و بازدیدکنندگان در سازمان‌های مختلف بسیار مهم است و با امنیت آنها گره خورده است. در حقیقت سازمان ها هرچه توانایی بیشتری در شناسایی مراجعین خود داشته باشند، در وهله اول نسبت به حفظ حراست و امنیت خود مطمئن تر هستند و در وهله دوم طیف‌های مختلف مراجعین خود را می شناسند.

حالا برای مدیران سازمان ها و رئیس شرکت ها اگر به فکر پیاده سازی سیستم مدیریت مراجعات سازمانی هستید، با ما همراه باشید تا توصیف کاملی از آنها داشته باشیم.

*سیستم مدیریت مراجعات سازمانی یعنی چه؟

سیستم مدیریت مراجعات سازمانی یعنی یک سیستم پیشرفته برای کنترل مراجعین و ثبت ورود و خروج آنها. این سیستم در گذشته به صورت فیزیکی و با کمک نیروی انسانی انجام می شد، اما امروزه امکان استفاده از نرم افزارهای پیشرفته و دستگاه های الکترونیکی فراهم شده و سطح اطمینان آنها بالاتر رفته است. به طور کلی برای این سیستم سه بخش لازم است:

  1. گیت کنترل ترددگیت کنترل ترددگیت کنترل تردد
  2. نرم افزار مدیریت مراجعات سازمانی
  3. کارت تردد
    سیستم مدیریت مراجعات

 در یک توصیف کلی، مراجعین برای گرفتن مجوز ورود به سازمان، باید کارت تردد خود را به گیت کنترل تردد نشان دهند و با شناسایی و ثبت اطلاعات آنها در نرم افزار مدیریت مراجعات سازمانی، اجازه ورود و خروج پیدا می کنند.

*گیت کنترل تردد چیست؟

گیت کنترل تردد ابزاری برای کنترل عبور و مرور در یک سازمان با استفاده از روش های فیزیکی است. نمونه های مختلفی از این گیت ها در بازار موجود است که با توجه به تعداد مراجعین و شرایط فیزیکی آنها ممکن است نمونه های مختلفی از آنها به کار گرفته شود. این گیت ها معمولا تحت کنترل سیستم های هوشمند هستند، اما در برخی موارد نیروی انسانی هم می تواند کنترل آنها را برعهده بگیرد.
گیت کنترل تردد

*نرم افزار مدیریت مراجعات سازمانی چیست؟

نرم افزار مدیریت مراجعات سازمانی یک نرم افزار هوشمند برای ثبت اطلاعات مراجعین و ثبت زمان ورود و خروج آنهاست. در این نرم‌افزار امکان ذخیره سازی اطلاعات کارت تردد وجود دارد و به عنوان مغز هوشمند سیستم مدیریت مراجعات سازمانی عمل می‌کند.
نرم افزار مدیریت مراجعات سازمانی

*کارت تردد چیست؟

یککارت هوشمند اختصاصیکارت هوشمند اختصاصی کارت هوشمند اختصاصیاست که ممکن است به صورت عمومی برای همه مراجعین یا به صورت شخصی برای برخی از مراجعین خاص آماده سازی شود. این کارت ها با دستگاه های کارت خوان و آنتن های گیرنده سازگاری دارند و امکان هماهنگ کردن آنها با گیت کنترل تردد و نرم افزار حراست وجود دارد.
کارت تردد

*نحوه عملکرد سیستم اتوماسیون حراست

حالا برای استفاده از سیستم مدیریت مراجعات سازمانی باید این سه بخش را در کنار یکدیگر قرار دهیم. روال کار به این صورت است که شما برای مراجعین خود چندین کارت تردد چاپ می کنید. مراجعین می توانند هنگام عبور کارت تردد خود را به  دستگاه کارتخوان یا آنتن گیرنده نشان دهند تا تبادل اطلاعات آنها صورت گیرد. این اطلاعات به نرم افزار مدیریت مراجعات سازمانی انتقال داده شده و بعد از ثبت زمان ورود و خروج و همچنین تایید هویت فرد، امکان تردد مراجعین فراهم می‌شود. 

*خرید گیت کنترل تردد

برای پیاده سازی سیستم مدیریت مراجعات سازمانی ابتدا باید به سراغ انتخاب گیت کنترل تردد بروید. این گیت ها ممکن است به صورت تک اهرم، دو اهرم، سه اهرمی یا بدون اهرم باشند. حالا شما می توانید از بین گزینه‌های مختلف با توجه به وضعیت مراجعین خود یک گزینه را انتخاب کنید. البته ما نمونه کاملگیت کنترل ترددگیت کنترل تردد گیت کنترل ترددرا در بین محصولات خود داریم که حتما آنها را ببینید. 
گیت کنترل تردد

*خرید نرم افزار مدیریت مراجعات سازمانی

نرم افزار مدیریت مراجعات سازمانی یا اتوماسیون حراست ابزاری برای ثبت اطلاعات است و ممکن است طراحی هر کدام از این نرم افزارها با توجه به شرکت تولید کننده آن متفاوت باشد. به عنوان مثال، اگر شما مشخصاتکارت pvcاتوماسیون حراست و انتظامات کارت pvcفرزان کارت آسیا را ببینید، متوجه می شوید که قابلیت ها و توانایی های آن به چه صورت است و شما می‌توانید از آن چه امتیازی بگیرید. طراحی کاربری ساده و همخوانی با سیستمهای مختلف و همچنین بهره گیری از زبان فارسی از مهمترین ویژگی های این نرم افزار است.

*خرید کارت pvc

در مورد کارت تردد، شما باید دو مرحله را انجام دهید. گام اول انتخاب کارت پی وی سی یا همان کارت هوشمند است که قابلیت ذخیره سازی اطلاعات را داشته باشد. در این مورد می توانید به سراغ کارت مایفر 1k یا کارت مایفر 4k بروید که قابلیت ذخیره سازی اطلاعات را دارند. در ضمن اگر به فکر استفاده از کارت تردد به صورت غیر تماسی باشید، کارت uhf انتخاب مناسبی است. البته نمونه کامل محصولاتکارت pvcکارت pvc کارت pvcرا می توانید در وب سایت ما ببینید تا بهترین گزینه را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید.

کارت pvc
*چاپ کارت تردد

در مرحله بعد از آماده سازی کارت تردد، باید به سراغ چاپ کارت بروید. معمولاً در این مورد استفاده از چاپ افست بهترین گزینه است که هم از لحاظ کیفیت چاپ و هم از لحاظ هزینه با شرایط اکثر شرکت ها همخوانی دارد. به عنوان مثال، در گروه فرزان کارت آسیا طراحی وچاپ کارت ترددچاپ کارت تردد چاپ کارت ترددبه صورت حرفه ای و با بالاترین کیفیت انجام می شود. اما اگر خودتان به فکر چاپ کارت تردد هستید، می توانید به سراغ پرینتر چاپ کارت پی وی سی فارگو ۵۰۰۰ برای چاپ در تعداد بالا و پرینتر چاپ کارت پی وی سی هایتی cs۲۰۰ برای چاپ در تعداد پایین بروید. 

سیستم مدیریت مراجعات سازمانی می تواند نقش مهمی در امنیت سازمان داشته باشد. ما هم به عنوان یک شرکت مرتبط با تجهیزات امنیتی، این آمادگی را داریم که تا از 0 تا ۱۰۰ این سیستم را برای شرکت‌های مختلف پیاده سازی کنید. فقط کافی است که از شماره های درج شده در بنر زیر با ما تماس بگیرید.

مشاوره و سفارشات

 


نظرات بینندگان

هنوز نظری ثبت نگردیده است. شما اولین نفری باشید که نظر می دهید

ضمن تشکر از شما، نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از تایید همکاران نظر شما قابل مشاهده خواهد بود.
ارسال پیام شما با مشکلی مواجه شده است، لطفا بعدا تلاش نمایید