راهنمای نصب پرینتر fargo hdp5000

راهنمای نصب پرینتر fargo hdp5000

در این مطلب راهنمای نصب پرینتر fargo had5000به صورت مرحله به مرحله و چاپ کارت پی وی سی با پرینتر فارگو hdp5000 آمده است.

نصب پرینترکارت fargo hdp5000  به عنوان یک چالش مهم برای خریداران محسوب می شود و به همین دلیل سعی می کنند که شیوه های مختلفی برای پیدا کردن راهکار نصب آن پیدا کنند. حتی می بینیم که برخی از خریداران با وجود آسان بودن فرآیند نصب این چاپگرها، از افراد دیگر کمک می گیرند که برای آنها هزینه بر است. با توجه به اینکه نصب چاپگر فارگو ۵۰۰۰ چندان هم پیچیده نیست، شاید منصفانه نباشد که برای این کار مشتریان متحمل هزینه شوند.

 ما در گروه فرزان کارت آسیا با توجه به اهمیت این موضوع، راهنمای نصب پرینتر چاپ کارت pvcفارگو 5000 را در این مطلب آماده کرده ایم تا هم نحوه راه اندازی دستگاه و هم نحوه نصب درایور دستگاه را به شما آموزش دهیم.

*مرحله اول: بررسی متعلقات چاپگر فارگو ۵۰۰۰

 قبل از اینکه فرآیند نصبپرینتر چاپ کارت pvcفارگو 5000پرینتر چاپ کارت pvcفارگو 5000 پرینتر چاپ کارت pvcفارگو 5000را انجام دهید شما باید از تجهیزات داخل جعبه و سالم بودن آنها مطمئن شوید. متعلقات موجود در جعبه این دستگاه ها:

       1. یک عدد پرینتر،

       2. یک عدد کاتالوگ به عنوان راهنمای نصب و راه اندازی،

         3. منبع تغذیه،

         4. باکس ورودی و باکس خروجی کارت،

         5. سی دی درایور نصب چاپگر

          6. غلتک رولی تمیزکننده

       7.  برگه گارانتی

 * گام دوم: آماده سازی دستگاه چاپگر

 برخلاف روش های قدیمی برای نصب پرینتر فارگو ۵۰۰۰، در شیوه های جدید ابتدا باید دستگاه چاپگر آماده شده و سپس فرآیند نصب درایور ها را انجام داد. شما زمانی که دستگاه را از کارتون خارج می کنید و بر روی میز قرار می دهید آنها را در نمایی مانند تصویر زیر می بینید.

نمای پشت پرینتر فارگو 5000

 
در مرحله بعد شما باید دریچه پشت پرینتر را باز کنید که یک قسمت به عنوان خشاب فیلم پرینتر فارگو ۵۰۰۰ و خشاب ریبون
پرینتر فارگو ۵۰۰۰ در آن می بینید. هر کدام از این خشاب ها دارای رنگ های متفاوتی هستند و بر روی آنها علامت مشخصی قرار داده شده است. 

برای قرار دادن ریبون در داخل خشاب مخصوص آن، همانطور که در تصویر می بینید ۲ قسمت آبی رنگ و نارنجی رنگ وجود دارد که شما باید دو طرف آن را با توجه به این الگو در داخل خشاب قرار دهید. توجه کنید که قرار گرفتن ریبون باید با یک صدای مخصوص همراه باشد و در نهایت آن را به حدی بچرخانید که بطور کامل سفت شود. 

نصب ریبون فارگو 5000


برای قرار دادن فیلم در جریان نصب
پرینتر چاپ کارت pvcفارگو 5000 باز هم باید از همین الگو های رنگی استفاده کنید.در این فیلم ها یک قسمت سبز رنگ و یک قسمت سفید رنگ دیده می شود که شما باید با توجه به تصویر نشان داده شده در زیر آنها را در محل خود قرار دهید و همانند ریبون کاملا سفت و هماهنگ باشند.

نصب فیلم پرینتر فارگو 5000


در این مرحله شما می‌توانید خشاب مخصوص فیلم پرینتر و همچنین خشاب مخصوص ریبون پرینتر را در محل خود قرار دهید و درب آن را ببندید. در قسمت بالای پرینتر و مطابق با تصویر زیر شما باید پوشش حفاظتی رول پاک کننده کارت را جدا کنید و پرینتر آماده قرار دادن کارت های خام است.

نصب رول پاک کننده


زمان آن فرا رسیده که شما کارت
pvc خام را در داخل خشاب ورودی قرار دهید و خشاب را بر روی دستگاه بگذارید تا در محل اصلی خود قرار گیرد و آماده چاپ شود. در نهایت باید منبع تغذیه پرینتر را به برق وصل کنید و از کابل usb استفاده کنید. البته در این جا نیازی به اتصال کابل usb به کامپیوتر نیست و باید این اتصال بعد از نصب درایور انجام می گیرد.

قرار دادن کارت pvc در پرینتر چاپ کارت pvc فارگو 5000

*گام سوم: نصب درایور پرینتر فارگو ۵۰۰۰

 در این مرحله از فرایند نصب پرینتر چاپ کارت pvcفارگو 5000 شما باید به سراغ نصب درایور آن بروید. شما می توانید فرآیند نصب درایور را از روی سی دی مخصوص در داخل جعبه انجام دهید یا در برخی از سایت ها درایور پرینتر را دانلود کنید و آنها را نصب کنید. با راه اندازی سیدی دستگاه یا پس از اجرا کردن برنامه نصب شما به صفحه اصلی درایور هدایت می شوید که در آن چند گزینه همانند تصویر زیر پیش روی شما قرار می گیرد.

نصب درایور پرینتر چاپ کارت pvc فارگو 5000


در صفحه اول شما باید گزینه
Install The HDP5000 Driver را انتخاب کنید که به یک صفحه دیگر شامل قوانین استفاده از پرینتر هدایت می شود. در صفحه نشان داده شده شما باید گزینه I Accept the agreement را انتخاب کنید و بعد از آن دکمه next را بزنید. 

تاییدیه قوانین نصب پرینتر چاپ کارت pvc فارگو 5000


در مرحله بعد شما می توانید اتصال پورت
usb را برای اتصال پرینتر به دستگاه کامپیوتر خود انتخاب کنید. بعد از انتخاب این گزینه (Local connection USB) می توانید دکمه next را بزنید.

گام سوم نصب پرینتر چاپ کارت pvc فارگو 5000


با انجام چند مرحله از فرایند نصب، با یک علامت مواجه می شوید که از شما میخواهد
usb را به کامپیوتر وصل کنید و در ادامه دکمه next را بزنید. بعد از چند ثانیه شما باید با اطلاعاتی همانند تصویر زیر مواجه شوید که نشان دهنده آماده سازی پرینتر است. 

خطای وصل کردن usb


با انجام این مرحله و بعد از گذشت چند ثانیه شما به یک صفحه دیگر انتقال داده می شوید که در پایین آن دکمه
Finish قرار داده شده است. شما با کلیک بر روی این دکمه فرآیند نصب
پرینتر چاپ کارت pvc فارگو 5000پرینتر چاپ کارت pvcفارگو 5000 را به پایان رسانده اید و در حال حاضر می توانید از آن به عنوان یک دستگاه آماده استفاده کنید.

پایان نصب پرینتر چاپ کارت pvc فارگو 5000


شما میتوانید از بخشپرینتر کارت پی وی سی
پرینتر کارت پی وی سی پرینتر کارت پی وی سیمشخصات فنی پرینتر چاپ کارت pvcفارگو 5000 را مطالعه کنید و در کنار آن پرینتر های دیگری مانند پرینتر هایتی cs۲۰۰ و سایر پرینتر ها را هم ببینید.امیدواریم این مطلب توانسته باشد که راهنمای خوبی برای نصب این پرینترها باشد. اما اگر در این زمینه هنوز هم ابهام دارید می توانید سوالات خود را از کارشناسان ما به شکل مستقیم بپرسید.

مشاوره و سفارشات

 


نظرات بینندگان

هنوز نظری ثبت نگردیده است. شما اولین نفری باشید که نظر می دهید

ضمن تشکر از شما، نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از تایید همکاران نظر شما قابل مشاهده خواهد بود.
ارسال پیام شما با مشکلی مواجه شده است، لطفا بعدا تلاش نمایید