کارت وفاداری و باشگاه مشتریان برای رونق کسب و کار

کارت وفاداری و باشگاه مشتریان برای رونق کسب و کار

استفاده از کارت وفاداری و باشگاه مشتریان می‌تواند باعث رونق کسب و کار شما شود و به همین دلیل پیاده سازی آن در قالب برنامه وفاداری بهترین انتخاب ممکن است.

نمی‌دانم تا چه اندازه با برنامه وفاداری مشتریان آشنایی دارید، اما در این برنامه امکان استفاده همزمان از کارت وفاداری و نرم افزار باشگاه مشتریان وجود دارد تا مشتریان فعلی حفظ شوند و مشتریان جدید جذب شوند. این برنامه برای فروشگاه‌ها و برای کسب و کارهای خرده فروشی بهترین انتخاب ممکن است که هم در برنامه‌های کوتاه مدت و هم در برنامه‌های بلندمدت به آنها کمک می‌کند. البته انتخاب استراتژی نامناسب و اشتباه می‌تواند تأثیر منفی بر نتیجه کار داشته باشد.

پس اگر شما هم می‌خواهید به صورت همزمان از کارت وفاداری و باشگاه مشتریان برای رونق کسب و کار خود استفاده کنید با ما همراه باشید تا اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار دهیم.

کارت وفاداری و باشگاه مشتریان  کارت وفاداری چیست و فلسفه استفاده از آن

کارت وفاداری یک کارت هوشمند است که اطلاعات مشتری بر روی آن ثبت شده و مشتری می‌تواند به کمک آن اطلاعات خرید خود را ثبت کند. مثلاً فرض بگیرید شما قصد خرید کالا از فروشگاه رفاه را دارید. هر بار خرید از این فروشگاه شما کارت وفاداری خود را به دستگاه کارتخوان نشان می‌دهید و اطلاعات خرید خود را ثبت می‌کنید. انجام این کار با مزایای زیر همراه است:

کارت وفاداری چیست با هر بار ثبت اطلاعات به شما امتیاز داده می‌شود تا به عنوان مشتری ویژه شناخته شوید

کارت وفاداری چیست اطلاعات خرید شما ثبت می‌شود و صاحب فروشگاه می‌تواند از این اطلاعات استفاده کند

کارت وفاداری چیست صاحب فروشگاه می‌تواند مشتریان خود را در گروه‌های مختلف دسته‌بندی کند تا برای آنها تخفیف در نظر بگیرد

 برنامه وفاداری به حفظ مشتریان فعلی و جذب مشتریان بالقوه کمک می‌کند.

کارت وفاداری مشتریان

کارت وفاداری و باشگاه مشتریان  باشگاه مشتریان و فلسفه استفاده از آن

ضلع دیگر این برنامه، نرم افزار باشگاه مشتریان است که به عنوان یک سیستم کامپیوتری و نرم افزاری اطلاعات مشتریان را ثبت و دسته بندی می‌کند. باشگاه مشتریان همانند یک شبکه اجتماعی است که برای هر کدام از مشتریان یک صفحه کاربری ایجاد می‌کند. در این صفحه اطلاعات مشتری مانند شرایط خرید و اطلاعات شخصی وارد می‌شود. حالا اگر شما به عنوان صاحب فروشگاه از این نرم افزار استفاده کنید:

کارت وفاداری چیست در هر سری خرید، اطلاعات مشتری در این نرم افزار ذخیره می‌شود

کارت وفاداری چیست شما به عنوان صاحب فروشگاه می‌توانید به شکل‌های مختلف از مشتریان نظرسنجی کنید

کارت وفاداری چیست به راحتی می‌توانید آمار خرید مشتریان خود را داشته باشید و استراتژی فروش خود را بر مبنای آن قرار دهید

کارت وفاداری چیست مشتریان را در گروههای مختلف دسته بندی کنید تا برای ارائه تخفیف فردی و گروهی به آنها مشکلی نداشته باشید

کارت وفاداری چیست امکان تبلیغ محصولات جدید و خدمات جدید خود را داشته باشید و از این طریق بازاریابی کنید

کارت وفاداری چیست در مورد برنامه‌های فروش خود از مشتریان بپرسید و استراتژی کلی خود را تعیین کنید

کارت وفاداری و باشگاه مشتریان  نحوه استفاده از کارت وفاداری و نرم افزار باشگاه مشتریان

حالا فرض می‌گیریم که شما می‌خواهید برنامه وفاداری را پیاده سازی کنید و به صورت همزمان کارت وفاداری و نرم افزار باشگاه مشتریان را در آن به کار ببرید. اولین کاری که باید انجام دهید چاپ کارت وفاداری است. برای چاپ کارت وفاداری شما دو مسیر متفاوت دارید:

کارت وفاداری چیست خودتان کارت‌ها را چاپ کنید که در این صورت شما باید پرینتر چاپ کارت pvc بخرید و فرآیند طراحی کارت را هم در نرم افزار انجام دهید.

کارت وفاداری چیست چاپ کارت وفاداری را به شرکت‌های مربوطه مانند شرکت فرزان کارت آسیا واگذار کنید که در این زمینه مهارت بیشتری دارند و می‌توانند بهترین گزینه‌ها را به شما پیشنهاد دهند.

اگر خودتان تصمیم دارید که کارت‌ها را آماده کنید مراحل کار شما بیشتر می‌شود و باید کارهایی مانند خرید کارت پی وی سی و خرید پرینتر چاپ کارت پی وی سی را انجام دهید:

 برای خرید کارت شما به سراغ کارت مایفر و کارت نوار مغناطیسی می‌روید که اطلاعات کامل آنها در قسمتکارت pvcکارت pvcکارت pvc  آورده شده است.

برای خرید پرینتر چاپ کارت پی وی سی هم دو انتخاب خواهید داشت. اگر به دنبال یک چاپگر با اندازه رومیزی هستید پرینتر هایتی cs۲۰۰ انتخاب مناسبی است. اما اگر می‌خواهید کارت وفاداری با تعداد بالا چاپ کنید و می‌خواهید که کیفیت چاپ شما مانند چاپ کارت بانکی باشد بهتر است از پرینتر فارگو ۵۰۰۰ استفاده کنید.

انواع چاپگر کارت PVC را می‌توانید در قسمتپرینتر کارت پی وی سیپرینتر کارت پی وی سی کارت pvcپیدا کنید و اطلاعات تکمیلی را از آن بگیرید.
پرینتر کارت pvc

کارت وفاداری و باشگاه مشتریان  استفاده از این سیستم چقدر هزینه دارد؟

برای برآورد هزینه برنامه وفاداری لازم است که هزینه بخش‌های مختلف این پروژه را در کنار یکدیگر در نظر بگیرید:

کارت pvc هزینه خرید کارت pvc: با توجه به اینکه قیمت کارت مایفر با قیمت کارت نوار مغناطیسی متفاوت است در این حالت هزینه نهایی شما به انتخاب نوع کارت بستگی دارد.

کارت pvc هزینه طراحی و چاپ کارت وفاداری: اگر پروژه چاپ کارت وفاداری را به یک شرکت واگذار کنید مجبور هستید که هزینه طراحی و چاپ کارت را بپردازید. معمولاً چاپ افست به دلیل سرعت بالا و سفارش انبوه ارزان‌ترین گزینه ممکن است.

کارت pvc هزینه خرید نرم افزار باشگاه مشتریان: قیمت نرم افزار باشگاه مشتریان با توجه به شرکت ارائه دهنده آنها با یکدیگر متفاوت است. عنوان مثال شما اگر قصد استفاده از نرم افزار باشگاه مشتریان فرزان کارت آسیا را داشته باشید با ما تماس بگیرید تا قیمت دقیق راه کارشناسان ما در اختیار شما قرار دهند.

کارت pvc هزینه خرید پرینتر چاپ کارت pvc: با توجه به نوع پرینتری که انتخاب می‌کنید این هزینه متغیر است. قیمت پرینتر فارگو ۵۰۰۰ به دلیل شرایط فنی و کارکرد آن نسبت به قیمت پرینتر هایتی cs۲۰۰ بالاتر است.

کارت وفاداری و باشگاه مشتریان  حالا باید چکار کنیم؟

برای اینکه کارت وفاداری و باشگاه مشتریان را داشته باشید و از آن برای رونق کسب و کار خود استفاده کنید لازم است که تمامی مراحل به صورت گام به گام انجام دهید تا بتوانید یک برنامه کارآمد با بازدهی بالا پیاده کنید. البته قبول داریم که انجام بسیاری از این مراحل برای شما سخت است که ناشی از عدم شناخت شماست. بنابراین برای پاسخ دادن به سؤالات احتمالی شما و ابهاماتی که در آن گیر کرده‌اید توصیه می‌کنم که از طریق شماره درج شده در بنر زیر با ما تماس بگیرید تا کارشناسان فرزان کارت آسیا اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار دهند.

مشاوره و سفارشات

 


نظرات بینندگان

هنوز نظری ثبت نگردیده است. شما اولین نفری باشید که نظر می دهید

ضمن تشکر از شما، نظر شما با موفقیت ثبت شد. بعد از تایید همکاران نظر شما قابل مشاهده خواهد بود.
ارسال پیام شما با مشکلی مواجه شده است، لطفا بعدا تلاش نمایید